Son Paylaşım

Murat Ceylan, ayak bileğini kırdı!

'Survivor' yarışmasıyla ünlenen albüm yaparak kariyerine şarkıcı olarak devam eden Murat Ceylan, kartopu oynarken ayak bileğini kırdı.

2013 yılında Panama'da yapılan Survivor yarışmasında gönüllüler takımında mücadele eden Murat Ceylan, geçtiğimiz aylarda 'Yeni Nesil' adlı albümünü çıkarmıştı. Klip çalışmalarına son hızla devam eden Ceylan, kar topu oynamaya çıktı. Genç şarkıcı, karın sevincini çıkartırken, talihsiz bir kaza yaşadı ve ayak bileğini kırdı. 

Şarkıcı, alçıya alınan ayağının fotoğrafını çekerek, sosyal medyasından paylaştı. Ceylan, bu paylaşıma uzun bir not yazarak, klip çekimlerine ara verdiğini de ekledi.

AYAK BİLEĞİNİ KIRDI

Ceylan; "Tum takipcilerime merhaba! Dun gece yasadgım sıkı bir kar topu savasından sonra, sıra bu basarılı performansımın odulunu almaya gelmisti ve otoriteler bana uzun suren oylamalar sonucu, sol ayak bilegimin kırılmasını ve baglarımdan bazılarının gecen odem sonucu persembe gunu belli olacak sonuca gore (operasyon ya da degil..) odulunu layık gorduler!

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:479px; width:640px" />

"SİNİRDEN AYAĞIMA ÇEKİÇLE VURMAK İSTİYORUM"

-Hayır yani acaip bir tempomun icinde bu nasıl beni buldu anlamıyorum 6-7 hafta bununla mucadele edicem sinirden ayagıma cekicle vurmak istiyorum! Neyse artık basa gelen cekilir.... -Buradan da "which way" icin klip cekimlerimin ertelenecegi haberini de vermek isterim! Neyse moral bozmuyoruz! C.Ronaldo gibi toparlayacagım kendimi.. -Motivasyon mesajlarınıza hayır demem" notunuz yazdı. 

 • USD
  0,54
  3,7951
 • EURO
  0,53
  4,6486
 • ALTIN
  1,12
  162,77
 • PETR
  -0,61
  68,6700