Son Paylaşım

Mustafa Sandal coştu! Önce Burcu, sonra Alara!

Şarkıcı Mustafa Sandal Zorlu Raffles Otel’de düzenlenen bir defilede jüri üyeliği yaptı. Gecede kadınlarla yakından ilgilenen Sandal, cemiyet hayatının tanınmış ismi Alara Koçibey’i öpmesi herkesi şaşırttı 

Gecenin sunuculuğunu yapan Burcu Esmersoy, şarkıcı Mustafa Sandal’a “Mustafa sana “Gel bana” desem ne dersin?” diye sorunca olanlar oldu.

Mustafa Sandal da sunucu Burcu Esmersoy’a önce “Senin kadar güzel bir bayan gel bana derse duracak halim yok” dedikten sonra “Ben spor salonunda karın kası çalışırken her mekik çektiğimde bir kadına bakıyordum. İşte o kadın Burcu Esmersoy” diyince Burcu Esmersoy çok utandığını belirtti.

Esmersoy, “Ben seni şarkı söylemen için anons edecektim ama olay başka yerlere gidiyor. Ben sahneyi sana bırakıyorum. “ diyerek koşar adımlarla sahne arkasına geçti.

Azra Akın kendini sahneye attı!

Sonrasında Sandal olayı toparlamaya çalışarak “Gel bana” şarkısını söylemeye başladı. O sırada dans yeteneği ile bilinen Türkiye güzeli Azra Akın kendisini tutamayarak soluğu sahnede aldı.

Kıvrak ve seksi dans figürleri ile Sandal’a eşlik eden Azra Akın defileyi izlemeye gelenlerden büyük alkış aldı.

Mustafa Sandal, Azra Akın ile dans ettikten sonra bu kez soluğu Alara Koçibey’in yanında aldı.

Alara Koçibey sosyal medya için video çekerken Sandal’ın kendisini defalarca öpmesi ve samimi hareketleri dikkatlerden kaçmadı. İşte defileye katılan ünlüler ve defilenin perde arkası…