Son Paylaşım

Nagihan Karadere'den estetik ve botoks açıklaması

Yüzüne botoks yaptırdığı iddia edilen Survivor 2018 yarışmacılarından Nagihan Karadere, şişliklerinin sebebinin botoks değil kortizon olduğunu söyledi.

Nagihan Karadere geçtiğimiz gün yayınlanan Survivor 2018'in konsey kısmında "yüzüne botoks mu yaptırdı?" sorularına yanıt verdi. 

Konuya açıklık getiren Karadere, "Acun Bey öncelikle sizden özür diliyorum çünkü ben son antrenmanda talihsiz bir sakatlık geçirdim ama ben her zaman alışığım. Atletizm yarışlarında da engelleri her zaman sakat bacaklarla, ayaklarımın üzerine basamıyorken de yüksek dereceler elde ettim. Buraya gelirken de sizi bilgilendirmem gerekiyordu ama kendime güvendiğim için ve son dakikada kadrodan çıkmam olmazdı. Nazara geldim." dedi.

BOTOKS DEĞİL KORTİZON TEDAVİSİ

Yüzündeki şişliklerin sebebinin de botoks olmadığını belirten Karadere, "Sakatlığımdan sonra kortizon tedavisi gördüm. Balon gibi oldum. Herkes bana Nagihan noldu? Botoks mu yaptırdın? Dolgu mu yaptırdın? diyordu. Ama tamamen kortizon etkisi. Şu an için kendime güveniyorum. Parkurlarda biraz seyirebilirim ama günden güne iyileşiyorum. Şu an benden sayı aldılar aldılar alamadılar geçmiş olsun hiç kimseye acımayacağım." ifadelerine yer verdi.