Son Paylaşım

Nebahat Çehre: Aşk-ı Memnu’da yanlış yaptık!

Usta oyuncu Nebahat Çehre, bugün 2. Sayfa programına röportaj verdi. Güzellik sırlarını anlatan Çehre, ‘Aşk-ı Memnu’da bir şeyi yanlış yaptık’ dedi.

Güzellik sırları sorulan Nebahat Çehre, “Yaşımı güzel yaşadım. Hayatımda cilt bakımına gitmedim. Yüzüme vücuduma kese yaparım. Nemlendirici ve gece kremi kullanırım, yürüyüş yaparım. Önemli olan hayata güzel bakmak. Ben bu yaşı yaşamayı seviyorum, hatlarımın gitmesini istemiyorum.”

‘Şişirilmiş yüzlere tahammülüm yok’

Kadınların yüzlerine yaptıklarını eleştiren Çehre, “11 sene önce germe yaptırdım, 2 yıl sonra çizgilerim çıktı. Bir daha da estetik yaptırmadım. Botoks kasları öldürüyor dudaklara falan nasıl yaptırıyorlar anlamıyorum. Şişirilmiş bir dudak, göz ve yanaklara tahammülüm yok.”

Aşk-ı Memnu’daki tarzı sorulan usta oyuncu, “Tarzımı iyi biliyorum, yerine göre giyinmek lazım. Aşk-ı Memnu’da bir şeyi yanlış yaptık. Sokakta görüyorum Aşkı Memnu’daki gibi tek omuzlu elbiselerle geziyorlar.”

Canan Karatay’la karşılaştırılmalarına çok üzüldüğünü belirten Nebahat Çehre, “Benim çok saygı duyduğum biri. Ben kendi adıma özür dilerim.”