Son Paylaşım

Neslihan Doğrusöz’den sakallı poz

Neslihan Doğrusöz, Instagram’da paylaştığı sakallı poz ile gündem oldu. Cinsiyet değiştiren fenomenin son paylaşımı beğeni aldı.

Neslihan Doğrusöz’den sakallı paylaşım geldi. İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Neslihan Doğrusöz, yarışmanın 2017 finalistlerindendi.

Neslihan Doğrusöz moda yarışmasında adını duyurmuştu.
Neslihan Doğrusöz moda yarışmasında adını duyurmuştu.

Yarışmadan sonra bir süre göz önünde bulunmayan Doğrusöz’ün cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı. Bu değişim birçok kişiyi şaşırtsa da programın jüri üyelerinden Kemal Doğulu: “Değişimine şaşırmadım. O hep maskülendi. Maskülen tarzda çok şık bir kadındı. Tavrı, hali, yaklaşımı… Güzel kadın, güzel beden” şeklinde bir yorumda bulunmuştu.

Fenomen bu kez Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Sakallı pozunu takipçileriyle paylaşan Doğrusöz, “Merhaba, benim adım Doruk” dedi.

DOĞRUSÖZ, MİLLİ SPORCUYLA BERABER

Ayrıca Doğrusöz bir süredir milli sporcu Büşra Eren ile birlikte. Çift kameralardan kaçmıyor, aksine moda dünyasının ikon çifti olarak pozlar vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Doğrusöz ile Eren çifti Nişantaşı’nda görüntülendi. Doğrusöz, gazetecilere “Sakal ektirdim. Yakın zamanda yeni halimle ortaya çıkacağım” şeklinde kısa bir açıklamasında bulundu.