Son Paylaşım

Nez'den hayranlarını çok kızdıracak adım

Q Jazz Bar'a açtığı alacak davasında, kazada ölen mekan sahibinin 19 yaşındaki oğlunun hesabına haciz koyduran Nez, tartışılacak bir adım daha attı

Ünlü şarkıcı Nez, altı yıl önce, kendisini şöhrete kavuşturan Q Jazz Bar'ın trafik kazasında hayatını kaybeden Mehmet Ali Açılmış ile Esen Açılmış'a alacak davası açmıştı. Bu dava, geçtiğimiz günlerde sonuçlandı; Nez'in, 518 bin liralık borcunun tahsil edilmesine karar verildi. Karar sonrası ünlü şarkıcı, ölen çiftin oğulları Ali Açılmış'ın anne ve babasından kalan emekli maaşına tedbir koydurdu.

İNSAN BUNU DÜŞMANINA YAPMAZ

Tedbir sonrası Nez'e ulaşan 19 yaşındaki Ali Açılmış; eniştesi ve halasıyla birlikte yaşadığını, babasının arkadaşının sağladığı bursla geçindiğini ve parasız kaldığını söyledi. Ali Açılmış, "İnsan bunu düşmanına yapmaz. Cebimde para yok. Nez Abla ne olur blokeyi kaldır" diye konuştu. Nez ise Açılmış'ın açıklamasına şöyle karşılık verdi: "Hiç kimsenin emekli maaşına bloke koydurtmadım. Bu bir yalandır ve hiç hoş bir şey değil. Dava, anne ve babası hayattayken sonuçlandı. Bu tarz konularda duygu sömürüsü olarak kullanılmak istemiyorum."

YÜZLERCE HAYRANINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU 

Sabah'ın haberine göre 19 yaşındaki gencin sitemi sonrası sosyal medyada hakaret ve tehdide maruz kaldığını iddia eden ünlü şarkıcı, savcılığa başvurdu. Bu sözlerin görüntülerini delil olarak şikayet dosyasına koyan Nez'in başvurusu üzerine yüzlerce hayranı hakkında dava açıldı.