Son Paylaşım

Nicki Minaj emekli oldu! Aile kurmak istiyor

Nicki Minaj, hayranlarını üzecek bir haber verdi. Amerikalı Rap yıldızı, ‘Emekli olmaya ve aile kurmaya karar verdim’ açıklamasını yaptı.

Nicki Minaj dün Twitter hesabından yaptığı açıklamayla emekli olduğunu açıkladı. Sosyal medyadan takipçilerine yazan ünlü Amerikalı Rap yıldızı, müziği bıraktığını söyledi.

‘Emekli olmaya ve aile kurmaya karar verdim’ diyen Minaj, hayranlarına ‘ölene kadar rap yapın’ mesajı da verdi. 

Minaj’ın bu paylaşımına binlerce hayranından yorum geldi. 

Rapçinin hayranlarından olan ünlü model Amra Olević Reyes, Minaj’a “Bunun doğru olmadığını söyle” yazan bir gif bırakırken, başka bir hayranı ise “Sonsuza kadar benim kraliçem olacaksın” ifadelerini kullandı. 

Bazı hayranları ise Minaj’ın aile kurmasının şarkı söylemesine engel olmadığını belirterek ‘İkisini aynı anda yürütme’ önerisinde bulundu. Bir Twitter kullanıcısı, “Nici ikisini aynı anda yapabileceğini umuyorum. Aile kurmana çok sevimdim” mesajını paylaştı. 

Diğer yandan, kullanıcılardan bazıları da rapçinin sık sık hayranlarına şaka yaptığını, bunun da onlardan biri olduğunu savundu. Minaj’ın bir hayranı ‘Neden bizimle oyun oynuyorsun?’ diye sorarken bir diğer ‘Şaka olduğunu söyle’ diye yazdı. 

12 YIL HAPİS YATTI

ABD’li rapçi, geçen hafta, sunduğu bir radyo programında 80 gün içerisinde sevgilisi Kenneth Petty ile evlenmeyi planladıklarını duyurmuştu. Petty, 1994 yılında 16 yaşındaki bir kıza bıçak ile cinsel saldırada bulunmaktan yargılanmış ve 4 yıl hapis yatmıştı.

Daha sonra ise adam öldürmekten 7 yıl hapse mahkum edilmiş, 2013 yılında tahliye olmuştu. 

Nicki, Petty ile ilişkileri olduğunu geçen sene aralık ayında Instagram’dan yaptığı bir paylaşım ile duyurmuştu.