Son Paylaşım

Nihat Doğan: Hesabını sormazsam adam değilim

Sonpaylaşım : 11 ve 17 yaşlarında iki kız çocuğunu alıkoyma suçlamasıyla gündeme gelen Nihat Doğan yeni bir açıklama yayınladı.

Türkücü Nihat Doğan iki gündür, 11 ve 17 yaşlarında iki kız çocuğunu alıkoyma suçlamasıyla gündemde...

Kanal D Ana Haber'in gündeme getirdiği haberler sonrası hakkında soruşturma başlatılan Nihat Doğan İnstagram'dan açıklamalarını sürdürüyor. Alıkoyduğu kızların ailesi şikayetinden vazgeçti. Bu dilekçeyi sosyal medyada yayınlayan Doğan, sert açıklamalarda bulunarak Kanal D Ana Haber'in sunucusu Buket Aydın'a sert ifadelerde bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Şükürler olsun!! Adalet yerini buldu.KanalD anahaberin, Şahsıma attıkları iftiraları ahlaksızca namussuzca yapmaya çalıştıkları itibar suikastleri ellerinde patladı.kumpas sona erdi kızlarımızın babası ‘ olay bize farklı aksettirilen yanlış bir anlaşılmadan sadr olduğunu ve şikayetlerinden vazgeçtiklerini açıkladı..KanalD anahaber ve Magazin basınındaki Şerefsiz namussuz tetiklçilerine de hukuki olarak bunun hesabını sormazsam adam değilim.. Ne demiştik; Duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduası ile ölmem..tuzak kuranların tuzaklarından,ve kınayanların kınamadından korkmadan hakk konuşmaya hakkı tutup kaldırmaya devam edeceğim.Beni seven sevmeyen fakat bana inanan, vicdanlı erdemli kardeşlerimin onbinlerce destek mesajlarındam dolayı da sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Siz bnm tanımda oldunuz Rabbim de her iki cihanda sizin yanınızda olsun.. batılın uşağı mankurt zibidiler Kininizde geberin...’Allah var gam Yok’. Benim Kul hakkım her iki dünyada da sizin yakanızda olacak haysiyet cellatları "

2018/09/12/nihat-dogan-hesabini-sormazsam-adam-degilim.jpg

BÜKET AYDIN’DAN YANIT: ÇOK DAHA FAZLASINI BİLİYORUZ

Nihat Doğan ile ilgili gelişmeleri gündeme ilk kez taşıyan Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın yanıt verdi. Büket Aydın yanıtında Nihat Doğan’ın yanıt hakkının her zaman açık olduğunu belirterek Kanal D’yi suçlamayı bırakmasını istedi. Buket Aydın’ın “Bu olayın çok daha fazlasını biliyoruz; Nihat Bey de bunu biliyor!” ifadelerini kullanması dikkat çekti.