Son Paylaşım

Nihat Doğan iddialara yanıt verdi!

Sonpaylaşım : Yaşları küçük iki kızı evinde tuttuğu iddia edilen Nihat Doğan açıklama yayınladı.

11 ve 17 yaşındaki kız çocuklarını evinde alıkoyduğu gerekçesiyle gözaltına alınan türkücü Nihat Doğan instagram hesabından açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

"Basında aleyhimize başlatılan karalama haberler ve amacı belli olmayan saldırılara karşı herhangi bir yanlış anlaşılmanın oluşmaması ve haklarımızın daha çok zayi edilmemesi ve bireyi olduğum beyaz tv ailesinin zarar görmemesi adına soruşturmanın devamı müddetince programlarımıza ara verdiğimizi saygılarımla bildiririm .Programımız boyunca yanımda olan gönüldaşlarıma sonsuz teşekkür sevgi saygı.Hakikatten yana olacaksan yalnız kalmayı göze alacaksın.merak etmeyin duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduasıyla ölmem.. ‘’Her karanlık gecenin bir sabahı vardır, her kışın baharı vardır.Karanlıkları aydınlığa çeviren,hüzünleri mutluluğa tahvil eden bir yüce güç bir yüce kudret vardır.Yusufu atıldığı kuyudan çıkaran bir güç vardır.Musayı Firavun’un Saray’ında yetiştirerek o saraya hakim kılan bir güç vardır.Allaha dayan saye sarıl,Hükmüne ram ol, yol varsa bilmiyorum başka çıkar yol.’ Belki bugün Belki yarın puslu hava dağıldığında gerçekler ortaya çıktığında bu haberlere alet olan bu işe tetikçilik yapan kalemşörleri habercileri ağlatmazsam Bnde Adam değilim..."

2018/09/12/nihat-dogan-iddialara-yanit-verdi.jpg

KIZLARIN BABASI NE DEDİ?

Baba, Kanal D Haber'e açıklamalarda bulundu. Kızların babası yaptığı açıklamada "Adli tıptan muayene talebi isteğimiz olacak." ifadelerini kullandı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan baba, "Şimdi çocuğu eve getiriyorsun. Yani kendine zemin hazırlıyor adam. İyi niyetli bir kişi kafeye indirir çayını kahvesini söyler güle güle der. Daha öncede çocuklar birkaç kez Doğan'ın yanına gitmiş. Bir kız çocuğunun bekar bir erkeğin evinde ne işi var. Ne gibi bir amacı vardır kişinin? Bence hiçbir ahlaklı bir amaç değil bu." dedi.