Son Paylaşım

Nihat Doğan'a bir darbe de eski sevgilisinden geldi

Sonpaylaşım : Hakkında çıkan iddialarla zor günler geçiren Nihat Doğan'a bir darbe de eski sevgilisi Selen Yakıcı'dan geldi.

Son günlerde zor günler geçiren Nihat Doğan'ın eski sevgilisi Selen Yakıcı, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a konuştu.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Selen Yakıcı, Nihat Doğan ile 2016 yılında aşk yaşamaya başlamış ve bu birliktelik 1 yıl sürmüştü.

2014 Miss Turkey finalistlerinden Selen Yakıcı, hayatındaki pişmanlıklardan birisinin Nihat Doğan olduğunu söyledi.

Nihat Doğan geçtiğimiz günlerde, "Üzdüğüm kırdığım hakkına girdiğim vebalini ve ahını aldığım arkadaşlarımdan helallik istiyorum" açıklamasını yapmıştı. Selen Yakıcı Doğan'ın bu sözlerine şu şekilde cevap verdi:

"Ya işte hayır! Bazılarına hak helal edilmez. Allah çarpar adamı. Ben kendisine karşı buz dağları kadar soğuğum"

2018/10/10/selen-yakici-nihat-dogan.jpg

Öte yandan Selen Yakıcı, Nihat Doğan'ın geçtiğimiz günlerde 11 ile 16 yaşlarındaki iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu iddiaları hakkında şöyle konuştu:

"Şöyle bir düşünün oturduğunuz yerden size bir ithamda bulunuyor mu kimse, ya da bana? Yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Fakat benim de bildiğim birçok şey var."

Nihat Doğan ile birlikte olduğu için birçok kişi tarafından eleştirildiğini söyleyen güzel sunucu, "Siz hiç mi size uygun olmayan biriyle beraber olmadınız? Herkes hayatında bir kere bile olsa böyle bir ilişki yaşamıştır. Benimkisi de böyle bir şeydi. Gözlerin kapanıyor, basiretin bağlanıyor, o esnada tabii uyanıyorsun fakat olmuş bitmiş artık" ifadelerini kullandı.