Son Paylaşım

Nil Burak'tan Sıla'ya sert sözler!

Sözlerini Cem Karaca'nın yazdığı ve Nil Burak'ın seslendirdiği 'Sen De Alıp Başını Gitme' şarkısını yorumlayan Sıla'yı, Nil Burak sert bir dille eleştirdi

Cem Karaca'ya saygı albümünde 'Sen de Başını Alıp Gitme' şarkısını seslendiren Sıla'ya Nil Burak'tan ağır eleştiri geldi.

İlk olarak Nil Burak'ın seslendirdiği bu şarkı için Sıla'nın doğru yorumla okumadığını belirten usta sanatçı Sıla için, "Şarkımı mahvetti" sözlerini söyledi. Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu'nu arayarak konuyla ilgili açıklama yapan Nil Burak'ın sözlerini Semercioğlu, köşesine taşıdı. İşte Semercioğlu'nun yazısının bir kısmı..

"OKUYANLAR İÇİNDE EN KÖTÜSÜ"

Geçtiğimiz hafta Sıla'nın şarkı yorumuyla ilgili olarak, "Bir Nil Burak" değil yorumunda bulunan Cengiz Semercioğlu'nu arayan Nil Burak, konuyla ilgili açıklamada bulunarak Sıla'nın yorumunu eleştirdi. 

Burak, "Beğenmedim. Bugüne kadar bu şarkıyı Cem Karaca ve Suavi de dahil olmak üzere 10-12 kişi seslendirdi. Okuyanlar içinde en kötüsü Sıla oldu. Bütün prosedürleri yerine getirdiler, hatta Sıla’nın okuyacağını duyunca çok sevindim. Sıla çok iyi bir yorumcu, benim de sevdiğim bir isim. Ama her şarkı dura dura, nefes ala ala okunmaz. Sen de Başını Alıp Gitme’yi öyle okumuş Sıla. Şarkımı mahvetti." dedi.