Son Paylaşım

Oyuncu Engin Akyürek’in sevgilisi kim?

Ünü Ortadoğu’ya ulaşan, büyük hayran kitlesine sahip başarılı oyuncu Engin Akyürek’in sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

Oyuncu Engin Akyürek’in adı geçen yıl Bestemsu Özdemir ve Cansu Dere ile anılmıştı. ‘Sefirin kızı’ dizisiyle ekranlara dönecek Akyürek’in kalbinin gerçek sahibi ortaya çıktı. Özel hayatıyla gündeme gelmemek için özen gösteren Engin Akyürek’in, bir senedir moda tasarımcısı Nevbahar Doyuran ile beraber olduğu iddia edildi.

Sevgilisi ile sakin mekanlarda görüşüyor

Takvim gazetesinin haberine göre; ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan ikili, birlikte görüntü vermemek için Anadolu Yakası’ndaki sakin mekanları tercih ediyor. İddiaya göre; ikili, Anadolu Yakası’nda buluştukları mekanlara ayrı ayrı giriş-çıkış yapıyor. Başarılı oyuncu kalbini güzel modacı, aynı zamanda yogayla da ilgileniyor.

Nevbahar Doyuran kimdir?

Engin Akyürek, bugüne kadar sevgilisini gizlemeyi başarsa da gizemli aşkının kimliği de ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun kalbini çalmayı başaran Nevbahar Doyuran, İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım mezunu.

New York’taki Fashion Institute of Technology’de yine aynı bölümle ilgili dört yıl eğitim alan güzel tasarımcı, şu sıralar ünlü bir moda markasında çalışıyor. Şimdiye kadar hiç aşkıyla görüntülenmeyen Engin Akyürek’in, Nevbahar Doyuran ile objektif karşısına geçip geçmeyeceği ise merak konusu.