Son Paylaşım

Ozan Tufan'ın kaçış planı 'yok artık' dedirtti

Fenerbahçe'de bir süredir kadro dışı olan Ozan Tufan, yemek yediği kadınla görüntülenmemek için arabanın bagajında kaçacaktı.

Geçtiğimiz ay nişanlandığı Senem Dişçi ile ayrılan Ozan Tufan, Levent'te yemek yediği mekanın tüm görevlilerini seferber etti. Gece 01:00'de kapanan mekanı bir saat daha açık tutan futbolcu, sevgilisi ile görüntü vermek istemeyince mutfak kapısından ayrıldı.

BAĞAJA BİNİP KAÇMAK İSTEDİ

Gazetecileri tüm çabalarına rağmen atlatamayan futbolcu, kendi aracını göndererek bir ağabeyinden yardım aldı. Çöp konteynırlarının yanına arabayı çektiren ve bagajını açık tutturan futbolcu, kaçış planını görenleri hayrete düşürdü.

2018/04/13/ozan-tufanin-kacis-plani-yok-artik-dedirtti_1.jpg

Bir türlü istediğini elde edemeyen Tufan, en sonunda arka kapıdan çıkarak hızlıca arabaya bindi. Mekan içinde sevgilisini bırakan ve muhabirlerin sorularını yanıtlamayan futbolcu, "İyi geceler" demekle yetindi. Hızlıca oradan uzaklaşan ve kaçış planının içinde olan bagaj kısmı açık unutulunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

2018/04/13/ozan-tufanin-kacis-plani-yok-artik-dedirtti.jpg

AZ DAHA GAZETECİYİ EZİYORDU

Bir süre sonra futbolcunun sevgilisi, mekan görevlileri eşliğinde çıkış yaptı. Bir anda flaşların patlamasıyla sinirlenen kumral kadın, "Siz kimsiniz de beni çekiyorsunuz, ben kimim?" diyerek bağırdı.

2018/04/13/ozan-tufanin-kacis-plani-yok-artik-dedirtti_2.jpg

Gazetecilerden "Ozan Tufan'la yemek yediniz" sözlerini duyan kadın, aracına bindiği gibi gaza yüklendi. Kaldırımda park halinde olan aracını kontrolsüz bir şekilde yola indiren ve vale kulübesine çarpan kumral güzel, neredeyse bir gazeteciyi eziyordu. (Milliyet)

2018/04/13/ozan-tufanin-kacis-plani-yok-artik-dedirtti_3.jpg