Son Paylaşım

Özcan Deniz'den sert açıklama! Evlilik sözleşmesi olacak mı?

Feyza Akın ile evlilik öncesinde sözleşme yapacağı iddia edilen Özcan Deniz, sert açıklamada bulundu. Deniz, "Uydurma haber!" dedi.

Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncularından Özcan Deniz'in bölüm başı 125 bin TL aldığı konuşuluyordu. Deniz'in, oğluna 5.5 aylık hamile olan kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Akın ile evlilik öncesinde sözleşme yapmak istediği iddia edildi.

Ancak Özcan Deniz, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

"UYDURMA HABER!"

Söz konusu haberlerle ilgili olarak "Uydurma haber!" ifadelerine yer veren Özcan Deniz, nikahın gecikmesiyle ilgili olarak ise işlerini sebep olarak gösterdi.

Deniz, "Haberin asılsız olduğunu, eşimle aramızdaki sevgi ve ilişki biçimine uymayan, 'kesin bir dille yazılmış imzasız, uydurma bir haber!' olduğunu bilmenizi isterim. Nikahımızın gecikmesi tamamen iş yoğunluğu, hamilelik süreci ev benim yakın zamanda geçirmiş olduğum rahatsızlıktan dolayıdır. En kısa zamanda gerçekleşecek olan evliliğimizin tarihi bizim aile içi kararımızdır." ifadelerine yer verdi.

2018/01/09/ozcan.jpg