Son Paylaşım

Özge Ulusoy'dan skandal açıklama

Kısa süre önce Hacı Sabancı ile olan ilişkisini sonlandıran Özge Ulusoy, Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Manken Özge Ulusoy, 6 yıldır birlikte olduğu Densa Holding Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı ile geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. 

Bu ayrılığın ardından Özge Ulusoy 'Aşk acısı çekiyor musunuz?' sorularına 'Üzülüyorum ama aşk acıcı çekmiyorum' diyerek cevap vermişti. 

Özge Ulusoy, öğrencilerin olduğu bir söyleşiye katıldı. Ulusoy, bir öğrencinin sorduğu 'Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?' sorusuna 'Neden mankenler fakirlerle mi çıksınlar...' yanıtını verdi. 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:779px; width:625px" />

Öğrenci: Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?

Özge Ulusoy: Böyle bir durum yok mesela Çağla Şıkel Emre Altuğ ile evliydi. Hem ne yapalım mankenler olarak gidip fakirlerle mi çıkalım anlamadım. Sen de hayatındaki insanın mesela kız arkadaşının çalışmasını ekmeğini eline almasını istemez misin? Ben zaten paraya ihtiyacı olan bir insan değilim.

AŞKTA GÜVEN ARIYOR

Özge Ulusoy hayatına sokacağı kişide ‘güven’ duygusuna önem verdiğini söyledi. Sosyal medya üzerinden de günde beş altı tane evlilik teklifi aldığını söyleyen Ulusoy, Hacı Sabancı’nın kendisine taktığı Çinekop lakabını artık hayatından çıkardığını söylerken benim lakabım eskiden beri Uzun fıstık şeklinde konuştu.

ÖZGE ULUSOY'DAN AÇIKLAMA

Ünlü manken, hakkında çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Ulusoy, yaptığı açıklamayı "Yanlış anlaşılınca ben" notuyla paylaştı.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:416px; width:640px" />

"Beni ve meslektaşlarımı para avcısı olmakla suçlayan, 6 yıl sevgiyle emek verdiğim ilişkim süresince arı gibi çalışmama rağmen para odaklı olduğunu iddia ederek beni köşeye sıkıştırmaya çalışan bir kişiye cevabım öyle olması gerekti. Amacım da kendisine kendi zihniyetiyle cevap vermekti zaten. Üstelik lafın sonunda sen eşinin kız arkadaşının eli ekmek tutsun maddi durumu iyi olsun istemez misin deyince salonda bir alkış kopmuş. Ama onu gösteren yok tabi. Herkes anlamak istediği yerden anlayabilir.  "

 • USD
  -0,32
  3,7861
 • EURO
  -0,42
  4,6672
 • ALTIN
  -0,37
  161,89
 • PETR
  0,23
  65,1700