Son Paylaşım

Özgür kız Aleyna Tilki çimlerde yuvarladı!

Müzik kariyerinde daha büyük adımlar atmak için Amerika’ya giden Aleyna Tilki, çimenlerde koşup ve yuvarlanırken çekilmiş videolarını paylaştı.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler arasında olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, paylaşımıyla yine farkını ortaya koydu. Tilki, gezintiye çıktığı ormanlık alanda çimleri görünce kendini tutamayarak yuvarlandı.

Özgür kız çimlerde koştu!

Ayakkabılarını ve çoraplarını çıkaran Aleyna Tilki’nin, çimlerin üzerinde koşup yuvarlandığı video için ‘özgür kız’ yorumları yaptı. Doyasıya eğlendiği anları Instagram hesabından paylaşan Tilki’ye binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Henüz mesleğinin başında bir genç kız olan Aleyna Tilki, her ne kadar yoğun bir tempo içerisinde koştursa da kendisine vakit ayırmayı ihmal etmiyor. Şimdilerde Amerika’da bulunan Tilki, buradan çekilmiş videoları ve fotoğrafları takipçileriyle paylaşıyor. 

Son olarak Cadılar Bayramı fotoğraflarıyla sevenlerini şaşırtan Tilki, çocukluğuna döndü ve çimenlerin üzerinde koşarken çekilmiş görüntülerini Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Warner Music Group’la anlaştı

Başarılı şarkıcı, ayrıca Instagram hesabından bünyesinde Dua Lipa, Bruno Mars gibi yıldızları barındıran dünyanın en büyük müzik şirketlerinden biri olan Warner Music Group’la anlaşarak İngilizce albüm ve 4 single yapacağının müjdesini verdi.

Aleyna Tilki Hollywood’da ev tuttu, aylık kirası dudak uçuklattı