Son Paylaşım

Ronaldo’nun sevgilisi ilişkilerini anlattı

Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez, Juventuslu yıldız ile uzun süredir yaşadıkları ilişkilerinin detaylarını İngiliz basını ile paylaştı.

Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, Juventuslu yıldız ile ilişkisinin detaylarını anlattı. Bir dünya yıldızıyla birlikte olmanın zor olduğundan bahseden Rodriguez, Ronaldo’dan vazgeçemeyeceğini belirtti.

“Ronaldo’nun yanındayım”

The Sun‘a konuşan Arjantinli güzel, Ronaldo’nun her zaman yanında olacağını belirtti. Hakkında yöneltilen tecavüz suçlaması nedeniyle açılan soruşturma boyunca hep Portekizli futbol yıldızı erkek arkadaşının yanında yer alan Rodriguez İngiliz The Sun gazetesine yaptığı açıklamalarda, “Bu denli meşhur birisinin partneri olmak kolay değil, ancak bana ne verirlerse versinler bunu değiştirmek istemezdim” dedi.

Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodriguez

“Ona karşı hislerim her şeyden, her tür baskıdan daha güçlü. Beraber daha güçlüyüz. Aramızda karşılıklı bir hayranlık mevcut” diye devam eden Rodriguez, “Ancak ilişkilerde baştan çıkarmanın ve hayal kurmanın yeri çok önemlidir. Her daim iç çamaşırlarımla uyurum. Seksi iç çamaşırlarını tercih ediyorum” açıklamasını yaptı.

Son zamanlarda iç çamaşırı markası Yamamay’ın yeni reklam kampanyasıyla manşetlerde yer alan Rodriguez, “İç çamaşırıyla uyumak hem rahat hem seksi hem de romantik. İhtiyaç duyulabilecek her şeyi içeriyor ve erkeğinizi de çok mutlu ediyor” diye ekledi.

“İlk görüşte aşık oldum”

Alana isminde bir kız çocukları olan çiftin 2016’da tanışmasına olanak veren Ronaldo’nun modaya düşkünlüğü olmuş. Rodriguez’in anlattığına göre çift, Ronaldo’nun Real Madrid’de oynadığı o dönemde bir Gucci mağazasında tanışmış: “İlk tanışmamız, satış asistanı olarak çalıştığım Gucci’de gerçekleşti. Günler sonra birbirimizi yeniden başka bir markanın etkinliğinde gördük. İş ortamımın dışında, rahat bir havada ilk kez konuşmamız da o zamana denk geliyor. Hissettiğimiz şey, her ikimiz için de ilk görüşte aşktı.”

“Kendi bedeniniz hakkında pozitif düşünün”

Diğer taraftan Rodriguez, yer aldığı yeni iç çamaşırı reklamı kampanyasıyla kadınlara, ‘her ne beden olurlarsa olsunlar kendi bedenleri hakkında pozitif düşüncelere sahip olmaları’ için yardım etmek istediğini söyledi: “Küçük bir kızken çok zayıftım ve hep şişmanlamak isterdim. Şimdiyse güzel olmak için ince olmanız gerektiği söyleniyor. Bense şöyle diyorum: Yaşasın kıvrımlar ve gerçek bedenler. Yaşasın beyaz olmayan ve farklı beden tiplerine sahip olan kadınlar!”