Son Paylaşım

Saadet Işıl Aksoy, fotoğraf hilelerine dikkat çekti

Saadet Işıl Aksoy, Instagram’da yaptığı paylaşımla fotoğraflarda yapılan düzenlemelerin güzellik algısını oluşturduğunu dile getirdi.

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy, kişisel Instagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak sosyal medyada paylaşılan fotoğraf hilelerine dikkat çekti.

Fotoğraflar üzerinde yapılan düzenlemelerin ‘kusuzsuz güzellik’ algısını yarattığını vurgulayan güzel oyuncu, “Gerçekçi olmayan güzellik standartlarına uymaya çalışırken kendimizi sevmeyi unutuyoruz” dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

İlk fotoğrafı telefondaki fotoşop uygulamalarından biriyle 5 dakikada falan bu hale getirdim, ikinci fotoğraf onun orijinali.. 😬 Instagram’da gördüğümüz o güzel kadın bile aslında o gördüğümüz kadın olmuyor çoğunlukla. 💖 Gerçekçi olmayan güzellik standartlarına uymaya çalışırken kendimizi sevmeyi unutuyoruz bazen, o sevginin önemini hem kendime hem de size hatırlatmak istedim, naçizane.. 👸🏻👸🏼👸🏿👸🏽👸🏾 (Fark yok ya da çok az fark var demişsiniz, bu yapılan müdahaleler işte tam da fark yok gibi hissettiriyor bize, ama aslında o küçük farklar bizde gerçeküstü güzellik algısını yaratıyor. “Her halinle güzelsin.” demişsiniz ya, işte o hepimiziz.) 🙏🏻✨

saadet aksoy (@saadetisilaksoy)'in paylaştığı bir gönderi ()

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.