Son Paylaşım

Şarkıcı Deniz Seki: Çocuk özlemim var

Deniz Seki, 2. Sayfa programına verdiği röportajda hayatına dair çok özel açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Deniz Seki hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu;

“Bir yıllığına Bodrum’da bir ev kiraladım. İstanbul’un kalabalığından kargaşasından uzaklaşıp kendimi huzura bıraktım. Sezen Aksu ile ‘Biraz Sezen Biraz Ben’ isimli bir projeye başlıyoruz. İlk konser 4 Aralık’ta. İki üretken kadının buluşması gibi… “

Şarkıcı Deniz Seki: Çocuk özlemim var

“Ağaçlara sarılıyorum, çiçekleri seviyorum, bahçe ekiyorum, toprağa tokunmak, çimene basmak çok özlediğim şeylerdi. “

‘Anne olmak için 2 senem var’

“‘Nereden Bileceksiniz’ şarkısı benim için çok kıymetli bir şarkı, bu şarkıyı ben yazmak isterdim. Bu şarkıya klip çekicem. ‘Nereden Bileceksiniz’ şarkısı beni yaşadığım zor günlere geri götürüyor.”

“Keşke kelimesini sevmiyorum, hatalarım yanlış seçimlerim oldu ama bunlar beni ben yaptı. Hayat, zirvenin ne kadar soğuk bir yer olduğunu öğretti. En büyük duam Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.”

“Geçmişte yaşadığım felaket günlerimin mükafatını yaşıyorum. Çocuk özlemim var. Anne olmak için 2 senem var. “

Özel hayatı sorulan şarkıcı Deniz Seki, “Özel hayatımla ilgili asla konuşmama kararı aldım. Benim gerçekten kalbimden biri olursa nikah masasında görürsünüz.”

“4,5 yıl dört duvar arasında yaşayan bir kadının ekonomik sıkıntı yaşaması kadar doğal bir şey olamaz. Hapisteyken 2 kitap yazdım, o dört duvar arasında bile ürettim hayatımı idame ettirdim. Hiç bir ekonomik sorun yaşamıyorum. Üreten bir kadına hiç bir şey olmaz.”