Son Paylaşım

Seda Sayan ve Nihat Doğan arasında buzlar eridi mi?

Seda Sayan, Nihat Doğan'ın programına telefonla bağlanarak Müge Anlı'ya göndermede bulundu. Eski sevgililerin samimi konuşmaları dikkat çekti.

Evlilik programının formatını değiştirip üçüncü sayfa olayları işlemeye başlayan Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Seda Sayan, Müge Anlı'ya "O magazin sunarken ben kayıp arıyordum." diyerek göndermede bulundu.

SAMİMİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Ahu Tuğba ile ilgili bir konuda Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan Seda Sayan, önce dün ilk programında işlediği Ahu Tuğba ve kayıp kızı ile ilgili konuştu. Bu arada en çok dikkati çeken durumsa, kavgalı olarak ayrıldığı Nihat Doğan'la artık son derece "samimi" bir görüşme içinde olmalarıydı. Hem Seda Sayan, hem de Nihat Doğan, birbirlerine karşı o kadar kibar ve naziktiler ki bu konuşmalardan sonra "Seda Sayan-Nihat Doğan aşkı yeniden mi?.." diye dedikodu çıkmaması imkansız gibiydi. Seda Sayan ve Nihat Doğan uzunca bir süre magazin gündeminden düşmemişti. 

 

 • USD
  0,10
  3,7505
 • EURO
  0,12
  4,6550
 • ALTIN
  0,17
  162,45
 • PETR
  0,69
  65,3000