Son Paylaşım

Sedat Doğan’dan Tuğrul Odabaş’a: Adam olacaksın!

Işın Karaca’nın boşandığı kocası Tuğrul Odabaş’ın paylaşımları, Karaca’nın ilk eşi, kızının babası Sedat Doğan’ı kızdırdı. Doğan yayınladığı video ile Tuğrul Odabaş’a ateş püskürdü.

Şarkıcı Işın Karaca 2011’de fotoğrafçı Sedat Doğan (38) ile dünya evine girdi. Bu evlilikten Mia isminde bir kız çocuğu olan çiftin evliliği iki yıl sürdü. Ayrılığın ardından Sedat Doğan’ın adı hırsızlık ve dolandırıcılık olayları ile anıldı. Hakkında dolandırıcılık yüzünden arama kararı çıkartılan Doğan, yurtdışına gitti.

Işın Karaca’nın daha sonra evlendiği ve geçtiğimiz günlerde boşandığı eşi Tuğrul Odabaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar Sedat Doğan’ı çileden çıkardı.

‘Baba figürü yaratıp, sahnelerde şov yapamazsın’

Yayınladığı video ile Tuğrul Odabaş’a ateş püskürdü; “Saat 12 buçuk Panama’dayız, Türkiye’ye dönüş yolunda. Bu videoyu paylaşıyor olmamın bir sebebi var. Bir rahatsız olduğum bir konu var. Ben rahatsız olursam, rahatsız ederim, beni tanıyanlar bilir. Şimdi Tuğrul efendi olacaksın, adam olacaksın. Dans etmeyeceksin, ben dansı çok iyi bilirim sana gerekirse samba da öğretirim. Benim kızımın fotoğraflarını Instagram’da orada burada kullanıp, Türk halkının duygularıyla oynayıp bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. Arada okyanuslarda olsa, ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım” dedi.

İşte o paylaşım;

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Sedat Doğan'ı kızdıran paylaşım! 🔺Işın Karaca’nın kızının babası Sedat Doğan’dan, Karaca'nın boşandığı eşi Tuğrul Odabaş’a: “Adam olacaksın, efendi olacaksın!” 🔺Tuğrul Odabaş, Işın Karaca'nın Sedat Doğan'dan olan kızıyla dans ederken ki fotoğrafını bu sözlerle paylaştı: 🔺Sevgi neydi ? Sevgi emekti ! Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyada ki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. düşünsene hiç birşeyi sevemiyorsun, ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiç birşey bilmiyor, ya gözlerin sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun ! Sokakta gördüğünüz kediyi, Dedikoducu teyzeyi, Evdeki avizeyi, kokoreç işkembeyi, Şişli Osmanbeyi kısaca yolu sizinle kesişmiş herşeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin.. SENİ SEVİYORUM KIZIM 💜 @miabuyukkaraca . . . . . . . . #ışınkaraca #sedatdoğan #tuğrulodabaş #magazin #sonpaylaşım #sadecehaber

Son Paylaşım (@sonpaylasim)'in paylaştığı bir gönderi ()

Doğan’ı kızdıran Tuğrul Odabaş’ın paylaşımları;

Sevgi neydi ? Sevgi emekti !

Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyada ki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. düşünsene hiç birşeyi sevemiyorsun, ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiç birşey bilmiyor, ya gözlerin sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun!

Sokakta gördüğünüz kediyi, Dedikoducu teyzeyi, Evdeki avizeyi, kokoreç işkembeyi, Şişli Osmanbeyi kısaca yolu sizinle kesişmiş herşeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin..

SENİ SEVİYORUM KIZIM

Babasının aşkı, dünyam, gözümün nuru, canımdan can özümden öz kızım, tek aşkım, kır çiçeğim, zeytin gözlüm, prensesim, babasının Nur tanesi
SENİ ÇOK SEVİYORUM.