Son Paylaşım

Selena Gomez Duygusal Çöküntü sebebiyle hastaneye yatırıldı

Sonpaylaşım : Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber'ın Hailey Baldwin ile evlilik haberlerinin çıkmasının ardından çöküntüye uğradı.

Selena Gomez ile Justin Bieber'ın 2009 yılında başlayan ilişkileri bir ayrı bir barışık derken uzun yıllar sürmüştü. Öyle ki 14 Şubat 2012'de, Justin'in elini tuttuğu fotoğrafa "sonunda evdeyim" notunu düşen Selena'nın “J” harfi yüzüğü nişanlandılar mı dedikodusunun fitilini ateşlemişti bile. Dünyanın gözünü yıllarca üzerlerine çeken çiftin birliktelikleri 2017 yılında kesin olarak sonlandı.

Yaklaşık 8 yıl süren aşkın ardından Selena'nın hayatına düzenli bir ilişki girmezken Justin Bieber gönlünü eski sevgilisi Hailey Baldwin'e kaptırdı.

Geçtiğimiz günlerde, birbirlerine olan aşkları gözlerinden okunan Justin Bieber ile Hailey Baldwin'in gizlice evlendiği ortaya çıktı.

2018/10/11/justin-bieber-selena-gomez.jpg

SELENA HASTANEYE YATIRILDI

Anlaşılan o ki Selena Gomez, eski sevgilisini aklından çıkaramıyor. Geçen yıl böbrek nakli ameliyatı geçiren Selena Gomez'in, nakil sonrası yaşadığı yan etkiler ve Justin'in evlilik kararıyla birlikte duygusal bir boşluğa düştüğü öğrenildi.

TMZ adlı magazin dergisi'nin haberine göre; Ruhen çöküntü yaşayan 26 yaşındaki Gomez, bir klinikte tedavi görüyor. Ayrıca derginin iddiasına göre; Gomez, geçmişte diyalektik davranış terapisi aldı ve aynı türden bir tıbbi bakım gördü.

​Söz konusu terapiyi gören hastalarda; kendine zarar verme, intihar davranışı, depresyon, yeme bozuklukları ve travma sonrası stres bozukluğu gibi bir dizi akıl sağlığı sorunu görülebiliyor.

2018/10/11/selena-gomez.jpg