Son Paylaşım

Serel Yereli çok bozuldu: "Ben buraya eğitime gelmedim!"

Sonpaylaşım : Hakkında çıkan haberlerde İngiltere'ye eğitime gittiği yazılan Serel Yereli, eğitime gitmediğini belirterek açıklama yaptı.

Hakkında çıkan haberlerde İngiltere'ye müzik eğitimi almak için gittiği yazılan Serel Yereli, bu duruma çok bozuldu.

İngiltere'ye eğitime gitmediğini, başarısı London Colloge of Music'in dikkatini çektiği için davet edildiğini belirten Serel Yereli, yazılanlara oldukça öfkelendi.

2018/11/07/serel-yereli-aciklama-instagram.jpg

Instagram hesabından durumu açıklayan Yereli, şu ifadelere yer verdi:

"HAKKIMDA ÇIKAN HABERLER  Ben buraya eğitime gelmedim , buraya Türkiyeden gelip bağimsiz olarak şarkımı yapip sektore attigim ilk adim , hikayem ve yeteneğim London College of Musicin (bir üniversite) dikkatini çektiği için okulun öğrencilerinin ve öğretmenlerinin bulundugu bir masterclass için söyleşiye davet alip geldim ve bu işin içinde olan insanlardan inanilmaz destek görüp motive edildim. Uğruna çalıştığım saygiyi ve kaliteyi gordum."

"Benim başarı ölçütüm ünlü olmak değil"

Benim basari olcutum ünlü olmak hakkımda konuşulması değil , icimden geleni sonuna kadar hakkini vererek yapmak ve hayatimi ve parami sevdigim isten kazanmak. Daha fazla kazanmak icin sevmedigim hicbisey yapmamak. Ama sadece sevdigim seyi yaparak bile çok kazanma ihtimalim olan bir platform ingiltere muzik endustrisi. Olmazsa yapamazsam bile cunku sans onemli bir faktor :) İstediğim ligde oynamis ve bileğimin hakkiyla yenilmis olurum.Çiktigim yolu bilen ve onlar sayesinde bu yolda daha rahat ettigim canim destekcilerim (aşşırıı minnettarım) bir yana , gerçekten basında boyle bomboş bir insanmişim gibi haberlerin çikmasi beni demotive ediyo çunku benim çizgim bu degil. Lutfen haber yapacaksaniz dogru bilgilerle yapin ya da hiç yapmayin.

"Olmadığım biri gibi tanınmak istemiyorum"

"Olmadigim biri gibi taninip yanlış insanların enerjisini çekecegime taninmamak daha cok işime gelir. Anlayışınız icin tesekkur ederim , eğer gosterirseniz. Türkiyede sektörden kimseyle anlaşmam falan da yok kimse beni yollamadi yani buraya tamamen alakasız"