Son Paylaşım

Seren Serengil, Seda Sayan'ı bir kalemde sildi!

Seren Serengil, Gülben Ergen'i programına konuk eden Seda Sayan'ı sosyal medyadan silerken kendi programında da sert sözlerle eleştirdi.

Uzun zamandır yaşadıkları tartışma nedeniyle gündemden düşmeyen Gülben Ergen ve Seren Serengil ikilisine bir isim daha dahil oldu.

Serengil, 'ablam' diye hitap ettiği ve her fırsatta saygısını, sevgisini dile getirdiği Seda Sayan'ı, Gülben Ergen'i programına konuk etmesi üzerine sosyal medya hesapları üzerinden sildi. Bununla da yetinmeyen Serengil, Cengiz Semercioğlu ile birlikte yaptığı 'Duymayan Kalmasın' isimli magazin programında Sayan hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

"SEDA ABLAYI ELEŞTİRİYORUM"

Kendi programına Gülben Ergen'i çıkarması üzerine Seda Sayan'ı eleştiren Seren Serengil, "Seda Sayan benim çok sevdiğim, saygı duyduğum bir insan ama duruş her zaman önemlidir. Ben bir duruş yüzünden sevgilimden ayrıldım. Beni aldatmadı, bir şey yapmadı ama doğru duruşu sergilemediği için ondan ayrıldım. Böyle bir komedinin ortasında olan koskoca Seda Sayan'ın bize saygısızlık ettiğini, olmayan bir şeyleri çıkarıp haber yapıyormuşuz gibi sunulduğunu düşünüyorum" dedi.