Son Paylaşım

Sevgilisiyle fotoğrafları ifşa olan Bircan Bali isyan etti

Sonpaylaşım : Bir magazin programında sunuculuk yapan Bircan Bali'nin sevgilisiyle samimi halde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz Mayıs ayında Şenol İpek ile evliliğini bitiren Bircan Bali'nin sevgilisiyle çekilmiş samimi görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntüleri sızdıran kişilere isyan eden Bircan Bali, sunucusu olduğu programda şu ifadelere yer verdi:

"Mayıs ayında 5 yıllık evliliğimi bitirdim, bekarım. Benimle ilgili haber çıkarılan kişiyle ilk yemeği temmuz ayında yedim. İki bekar insanın ilişki yaşamasından haber çıkar mı? Çıkmaz. Haber yapmak için ya Bircan'a evli diyelim ya da diğerine evli diyelim. Ben kınadığım hiçbir şeyi yapmam. Hayatım boyunca bana iftira atanları Allah'a havale ettim ama bu sefer hukuki yollara başvuracağım."

"YOLLARIMIZI AYIRDIK"

"Yollarımızı ayırdık, başaramadık. Şenol'dan sonra bu ilişkim de dostça bitti. Eski eşim Şenol İpek benimle konuşarak 'Sonuna kadar senin arkandayım, benimle evliyken böyle bir şey yapmadığını biliyorum' dedi. Allah razı olsun. Ben de ona nişanlısıyla mutluluklar dilerim."

2018/10/19/bircan-bali-ifsa-oldu.jpg

"İKİ BEKAR İNSANIN ÖPÜCÜĞÜNÜ SİNDİREMEDİNİZ"

"Pedofiliyi sindirdiniz, cinsel istismarı sindirdiniz, tecavüzü, tacizi, evli kadınların başka adamların elini tutmasını, vatan hainini sindirdiniz. İki bekar insanın öpücüğünü sindiremediniz. Allah'tan korkmayan herkesi Allah'a havale ediyorum. Bunu kimin yaptığını biliyorum. Pazartesi belge ve şahitleriyle açıklanacak."

2018/10/19/bircan-bali-ifsa-oldu_1.jpg

"EVLENİP ÇOCUK SAHİBİ OLACAĞIM"

Çocuk sahibi olmak isteyen genç sunucu sözlerine şöyle devam etti:

"Ben yanlış bir şey yapmadım. Allah'ın izniyle evlilik yapıp çocuk sahibi olacağım. Benim özel mesajlarımı sayfasında bulunduran herkese tazminat davası açacağım."

NİHAT DOĞAN SESSİZ KALMADI

Nihat Doğan'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Doğan paylaşımına şu notu düştü:

"Ey ekranlarınnamus tüccarları vallahi incilttiğiniz yerden incinecek, kırdığınız yerden kırılacaksınız. Vallahi! Allah yarına bıracak ama yanınıza asla bırakmayacak. ND ile dans en son şanstır bunu bilmeli yola gelmeliydin. Gerçeklerin er veya geç ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. (belki belki yarından da yakın)"