Son Paylaşım

Şeyma Subaşı: Beni rahat bırakın

Sonpaylaşım : Acun Ilıcalı ile 14 aylık evliliğini sonlandıran Şeyma Subaşı Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Beni rahat bırakın" dedi.

Acun Ilıcalı ile evliliği biten Şeyma Subaşı dedikoduların gündemine oturdu. Her geçen gün hakkında yeni bir haber çıkan Şeyma Subaşı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Boşanmanın ardından kızı Melisa'yı da alarak apar topar Miami'ye giden Şeyma Subaşı, Instagram Hikaye paylaşımında "Beni rahat bırakın" dedi.

2018/12/05/seyma-subasi-beni-rahat-birakin.jpg

Ne olmuştu?

19 yaşından beri Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan 28 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın, geçtiğimiz haftalarda ünlü medya patronu ile olan evliliği son buldu. St. Tropez'de evlenen çiftin evliliği Silivri'de 8 dakika süren duruşma ile bitti. Boşanmanın 1 ay öncesinde verdiği röportajlarda Acun Ilıcalı ile evliliğindeki mutluluğu paylaşan Şeyma Subaşı'nın ayrılıktan etkilenmemiş paylaşımları oldukça tepki gördü. Ünlü fenomenin Acun Ilıcalı'yı aldattığı iddia edildi. Sosyal medyada hakkında birçok yorum yapılan Şeyma Subaşı ise Instagram hesabından bir hikaye paylaşarak üstüne, "Beni rahat bırakın" yazdı.