Son Paylaşım

Şeyma Subaşı eleştirilere fotoğraflı yanıt verdi

Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın yanında durmadığı için gelen eleştirilere, “Her zaman göz göze değil ama kalp kalbe” diyerek yanıt verdi.

Şeyma Subaşı, sosyal medyada paylaşım yapmaya devam ediyor. Instagram‘da 3 milyon takipçisi olan Subaşı, kızı Melisa ile buluştu. Vaktinin çoğunu yurt dışında geçiren Subaşı, kendisini eleştirenlere fotoğraflı yanıt verdi.

Şeyma Subaşı: Hep göz göze değil ama kalp kalbe

Birçok sosyal medya kullanıcısı Şeyma’yı kızı Melisa’nın yanında olmadığı için sert eleştirmişti. Acun Ilıcalı’nın eski eşi bu yorumlara Instagram Hikaye bölümünde paylaştığı fotoğrafla cevap verdi. Kızı Melisa ile pozunu paylaşan Subaşı fotoğrafın üstüne, “Her zaman göz göze değil ama kalp kalbe” notunu yazdı.

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl Silivri Adliyesi’ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı. Ayrılıktan sonra Subaşı, Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’ndan dünyaya gelen kızı Melisa, geçtiğimiz günlerde okula başlamıştı.

Heyecanını sosyal medya hesabından dile getiren Subaşı, “Küçük bebeğim bugün okula başlıyor. İlk gün için çok heyecanlıyım. Bu heyecanı paylaşan tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Kabul edin Melisa resmen gözünüzün önünde büyüdü ve şimdi ilkokula başladı. Bütün öğrencilere okullarında başarılar…” ifadelerini kullanmıştı.