Son Paylaşım

Şeyma Subaşı şimdi de Tuba Ünsal’ın hedefinde!

Şeyma Subaşı kendisini eleştiren Fatih Altaylı’ya cevap verdi. Subaşı’nın cevabına Tuba Ünsal tepki gösterdi!

Sosyal medyada her yaptığı ve söylediği ile olay yaratan Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde THY’ye seslenerek “9 saat aktarmalı uçuyoruz bu çileden bizi kurtarın lütfen” demişti. Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra özel jetten de olan Şeyma Subaşı’nın bu derdi Fatih Altaylı’ya da konu oldu. 

Gazeteci Fatih Altaylı köşe yazısında Şeyma Subaşı’ya sert sözlerle eleştirip “Köy yanar, k… taranır’ durumu” yorumu yapmıştı.

Subaşı ise bu tartışmaların ardından Instagram hesabından paylaştığı videoyla Altaylı’ya yanıt verdi. Subaşı, videosunda şunları söyledi:

‘Seni yine adamlar takip etsin’

Şeyma Subaşı’nın “Ben boşum bende ancak bu var… Bu kadarım… Beni zaten küçük küçük kızlar takip etsin” sözlerinden rahatsız olan Tuba Ünsal sosyal medya hesabından bir yazı paylaştı.

“Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta. Senin boş beleş ağız büken hallerini takip etmesin o küçük kızlar” diyen Ünsal şöyle devam etti: “Bırak seni yine adamlar takip etsin. Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var. Çalışan, üreten, kadınlığı ağız bükerek öğrenmeyen… Kadın gibi kadın olarak yetişecek o genç kızlar…”

Şeyma Subaşı’nın bu sözlere ne diyeceği merak konusu oldu…