Son Paylaşım

Sezin Erbil’den duygulandıran paylaşım

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Sezin Erbil’den babası Mehmet Ali Erbil durumu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım duygulandırdı…

Evinin banyosunda düştükten sonra kaldırıldığı hastanede yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu nükseden şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 ay yoğun bakımda tedavi gördü. Taburcu olduktan sonra çeşitli sebeplerden dolayı rahatsızlanan Erbil, geçtiğimiz hafta yeniden hastaneye kaldırıldı.

Sezin Erbil: Kızımı dedesinin odasına götüreceğim

Bu zorlu süreçte hamile olan Sezin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’in son durumu hakkında yaptığı paylaşımda “Karnımda kızım var diye babama daha az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. Hamdolsun babam çok güçlü bunu da yener diyorum” diyerek duygularını anlattı.

Doğumunu babasının kaldığı hastanede yapacağını belirten Sezin Erbil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Çok şükür 37.haftaya girdim. Karnımda kızım var diye babama daha az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. Hamdolsun babam çok güçlü bunu da yener diyorum. Allah izin verirse normal doğum için bekliyorum, kızımı sağlıkla kucağımıza almak en büyük dileğim.”

“Doğumum; babamın kaldığı hastanede olacak, kızımı dedesinin odasına götüreceğim inşallah. Hem küçükler büyüklere giderler öğrensin kızım. Çok soran olmuş hamilelikte 20 kilo aldım, doktorum biraz kızıyor ama dikkat edecek gücü kendimde bulamadım, siz beni örnek almayın. Hamile kalmadan bir sene önce sigarayı zaten bırakmıştım, alkol hiç içmem, kola en sevdiğim şeydir ağzıma sürmedim. Kahve, çay, çiğ et, sokakta salata ve dip balığı asla yemedim.”

Herkese dua edeceğim

“Hamileliğim boyunca sağlığımdan daha çok çatlak kremi sürüp sürmediğim soruldu. Ben çok üşendim ve herhalde 10 kere falan sürmüşümdür. Gördüğüm kadarı ile çatlağım olmadı belki son hafta olur fark etmez. O da kızımdan bana hatıra olur.

“Belki sonra vaktim olmaz diye sorularınızı yanıtlamak istedim, iyi enerjilerinizi bekliyorum. Doğum yaparken evlat sahibi olmak isteyenlere dua edeceğim. Allah nasip ederse, bana şans dileyin.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Çok şükür 37.haftaya girdim🙏🏼Karnımda kızım var diye babama daha az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim,hamdolsun babam çok güçlü bunuda yener diyorum,Allah izin verirse normal doğum için bekliyorum,kızımı sağlıkla kucağımıza almak en büyük dileğim🤲🏻Doğumum;babamın kaldığı hastanede olacak,kızımı dedesinin odasına götüreceğim inşallah🤲🏻hem küçükler büyüklere giderler öğrensin kızım💖Çok soran olmuş,hamilelikte 20 kilo aldım,doktorum biraz kızıyor ama dikkat edecek gücü kendimde bulamadım,siz beni örnek almayın🙈Hamile kalmadan bir sene önce sigarayı zaten bırakmıştım,alkol hiç içmem,kola en sevdiğim şeydir ağzıma sürmedim.Kahve,çay,çiğ et,sokakta salata ve dip balığı asla yemedim.Hamileliğim boyunca sağlığımdan daha çok çatlak kremi sürüp sürmediğim soruldu🤷🏼‍♀️ben çok üşendim ve heralde 10 kere falan sürmüşümdür,gördüğüm kadarı ile çatlağım olmadı belki son hafta olur farketmez oda kızımdan bana hatıra olur🙏🏼Dokuz ay boyunca etrafımda hep;şimdi krampların olacak şimdi miğden bulanacak diyenleri dinledim siz kimseyi konuşturmayın herkesin hamileliği kendine özeldir benimde başıma birşeyler geldi ama anlatmama gerek yok sizde olacak diye birşey yok✌🏼Belki sonra vaktim olmaz diye sorularınızı yanıtlamak istedim,iyi enerjilerinizi bekliyorum,doğum yaparken evlat sahibi olmak isteyenlere dua edicem Allah nasip ederse,bana şans dileyin🙏🏼❤️

Sezin Erbil Yazgan (@sezinerbil)’in paylaştığı bir gönderi ()