Son Paylaşım

Şıklıklarının bedeli dudak uçuklattı

Gülnur Güneş’in düğününde şıklık yarışına giren Aleyna Tilki, Pınar Tevetoğlu ve Zehra Çilingiroğlu’nun şıklıklarının bedeli dudak uçuklattı.

Şıklıklarının bedeli dudak uçuklattı. Modacı Gülnur Güneş ile Yiğit Doğan Çelik, hafta sonu Four Seasons Hotel’de dünyaevine girdi. Çiftin düğününe sanat camiasından birçok yıldız katıldı. Düğünde en çok dikkat çeken ise Ebru Gündeş ile Tarkan’ın aynı sahneyi paylaşması oldu. 3 gündür konuşulan düğününde 3 ismin tarzı ise olay oldu.

Şıklıklarının bedeli

Pınar Tevetoğlu, Zehra Çilingiroğlu ve Aleyna Tilki, düğünde dikkatleri üzerine çeken 3 isim oldu. Tarzlarıyla sosyal medyayı iki bölen yıldızlar elbiselerine ödedikleri fiyatla da dudak uçuklattı.

Pınar Tevetoğlu

Posta‘da yer alan verilere göre; Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu, giydiği kırmızı elbisesi ile çok alaturka bulundu. Pınar Tevetoğlu’na ‘kına gecesi elbisesi giymiş’ benzetmesi yapıldı. Tevetoğlu’nun Tuvana Büyükçınar imzalı elbisesi için ödediği fiyat ise 20 bin TL.

Zehra Çilingiroğlu

Düğünde çok konuşulan diğer bir isim ise Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra oldu. Zehra düğüne sevgilisi ile katıldı. Çiftin maskulen tarzı sosyal medyada çok konuşuldu. Zehra Çilingiroğlu için ‘Şef Garson’ benzetmesi yapıldı. Zehra’nın Özlem Kaya imzalı smokini 15 bin TL tutmuş.

Aleyna Tilki

Genç popçu Aleyna Tilki, düğünde ortalığı kasıp kavurdu. Aleyna özellikle elbisesine ödediği ücret ile tansiyonları fırlattı. Versace elbisesine 36 bin TL, Gucci ayakkabısına 7 bin TL ödeyen Aleyna Tilki ise alışverişini Los Angeles’tan yapmış.