Son Paylaşım

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı barıştı

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 6 Eylül’de boşanmışlardı. Çiftin küslüğü 20 gün sürdü. Akçıl ile Kıratlı yeniden bir araya geldi.

Sinan Akçıl, Ocak 2019’da Burcu Kıratlı ile dünyaevine girmişti. Sık sık kıskançlık haberleriyle gündeme gelen ünlü çiftin evliliği uzun sürmedi. 9 aylık evliliklerini yürütemeyen Akçıl ile Kıratlı sürpriz bir kararlar 6 Eylül’de boşandı.

Ayrılığın ardından Burcu Kıratlı, ‘Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın’ açıklamasını yaptı. Sinan Akçıl ise ‘Sonuna kadar bu aşkın arkasındayım’ dedi.

Ayrılık uzun sürmedi

Ünlü şarkıcı Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın küslüğü uzun sürmedi. 20 gün önce boşanan çift yeniden barıştı. TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programında yer alan habere göre; Sinan Akçıl, TV8 muhabirine, ‘Bu aşk için savaşacağım’ dedi.

Akçıl, 2. Sayfa programına ise “Bazı büyük sevdalar hiç bir sözle anlatılmaz. Ne desek az ne desem eksik kalır. Hayattaki en değerli varlık Burcu benim için.Sonuna kadar bu aşkın arkasındayım.” şeklinde konuştu.

Öte yandan çift barışma sinyallerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla vermişti. Akçıl, “24.09.2019 milad” paylaşımını yaparken, Burcu Kıratlı da elinde çiçeklerle çekildiği karesini Instagram hesabından paylaşmıştı.