Son Paylaşım

Şok iddia: Nuri Alço, nişanlasına tokat attı!

Nuri Alço kendisinden 33 yaş küçük nişanlası Burcu’yla bir mekanda tartıştığı ve bu tartışmanın sonunda Alço’nun nişanlısına tokat attığı iddia edildi. İşte Alço’nun cevabı…

Bugün 2. Sayfa programında Nuri Alço hakkında şok eden bir iddia ortaya atıldı. Türk sinemasının efsane isimlerinden Nuri Alço, geçtiğimiz Mart ayında kendisinden 33 yaş küçük sevgilisine evlenme teklif etmiş ama çift bir türlü nikah masasına oturamamıştı. Verdiği bir röportajda evliliği şu an düşünmediğin söyleyen Alço’nun nişanlasıyla 26 Ekim tarihinde Taksim’de bir barda tartışmaya başladıkları, büyüyen tartışmanın sonrasında Alço’nun ayağa kalkıp nişanlısının üstüne yürüdüğü ve tokat attığı iddia edildi.

‘Gayet mutluyuz’

Usta oyuncu şok eden şiddet iddialarına şöyle yanıt verdi, “Yok öyle bir şey yok, Burcu hanımı tokatlamadım. Gayet mutluyuz. Bizi böyle kıskananlar devamlı böyle haberler çıkartmaya çalışıyor kendilerince. Ayıp böyle şeyler. 40 yıllık sanatçıyım. İlk defa böyle ciddi bir ilişkiye girdi . Başta çok uğraştılar biliyorsunuz. Nedir bu? Anlamadım. Böyle yanlış haberlere tenezzül etmenin bir anlamı yok. Ayrılık gibi bir durumumuz yok, gayet mutluyuz. 

👉Evlilik teklifi sonrası Alço: Kararsızım