Son Paylaşım

Sumru Yavrucuk antifriz içti hastanelik oldu

Sonpaylaşım : Güzellik Kraliçesi oyununda sahne alan Sumru Yavrucuk'a set arkasında su diye antifriz verilince usta oyuncu hastaneye kaldırıldı.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 1 ay boyunca düzenlenecek olan yılbaşı etkinliklerinde tiyatro oyunu Güzellik Kraliçesi'ne de yer verildi. Oyunda sahne alan dizi ve tiyatro oyuncusu Sumru Yavrucuk'a set arkasında su yerine antifriz verilince usta oyuncu kusmaya başladı. Acilen özel bir hastaneye kaldırılan oyuncunun hayati bir tehlikesi bulunmuyor.

SUMRU YAVRUCUK SAĞLIK DURUMU NASIL?

Sözcü'nün haberine göre; set arkasında antifriz içerek hastaneye kaldırılan Sumru Yavrucuk'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Herhangi bir tehlike yaşanmaması için usta oyuncu Sumru Yavrcuk'un denetim altında tutulduğu bildirildi. Set arkasında antifrizin ne aradığı merak konusu olurken usta oyuncunun sağlık durumunun iyi olması herkesin içini rahatlattı.

Öte yandan emniyet memurları tarafından sette antifriz bulundurulduğu için soruşturma başlatıldı.

2018/12/05/sumru-yavrucuk-antifriz-icti-hastanelik-oldu.jpg

ANTİFRİZ NEDİR?

Antirfriz 0 derecenin altında bile araçlarda donmayı önleyen, otomobilllerde kış aylarında kullanılan bir madde. Soğutma sistemini paslanma ve aşınmadan koruyan bu madde daha çok otomobil motorlarında kullanılır. Antifriz kimyasal bir maddedir. 
Marmaris'te düzenlenen yılbaşı etkinliklerinde Güzellik Kraliçesi isimli oyunda sahne alan tiyatro ve dizi oyuncusu Sumru Yavrucuk'a set arkasında su yerine antifriz verilince Yavrucuk hastanelik oldu.