Son Paylaşım

Survivor'a veda eden isim belli oldu

Survivor'da gerçekleştirilen konsey sonrası Mustafa Kemal Survivior'a veda etti.

Survivor'da finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Bu hafta yine eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasında iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımının oyuncuları vardı. Mustafa Kemal, Turabi ve Merve eleme adayları arasındaydı. Bu 3 isimden biri Survivor adasına veda etti ve finale kalma şansını yitirdi.

Survivor'da kim elendi?

Mustafa Kemal, Turabi ve Merve eleme adayları arasındaydı. Survivor'a veda eden isim Mustafa Kemal Kurt oldu.

Dokunulmazlık oyununu Hangi takım kazandı?

Heyecanın hız kesmeden sürdüğü Survivor’da dokunulmazlık oyunu bu akşam yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Survivor'da oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda kazanan takım, oldukça zorlu ve yorucu bir parkurda yarışan yarışmacılarının nefes kesen mücadelesinin ardından belli oldu. İkinci dokunulmazlık oyununun galibi dün olduğu gibi gönüllüler takımı oldu.

2018/06/12/mustafa-kemal.jpg

Mustafa Kemal Kurt kimdir?

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor.

Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır. Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven biridir.

 • USD
  -0,87
  4,6789
 • EURO
  -0,54
  5,4540
 • ALTIN
  -0,76
  190,94
 • PETR
  3,76
  75,8100