Son Paylaşım

Tarık Ünlüoğlu’nu son yolculuğuna uğurlarken dostları anlattı

Tarık Ünlüoğlu için düzenlenen törende oyuncular gözyaşlarıyla usta oyuncuyu anlattı. Gülenay Kalkan gözyaşlarıyla eşinin tabutuna sardı

Tarık Ünlüoğlu, geçtiğimiz ay akciğerinde meydana gelen problem nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 1 Ekim’de hayatını kaybetmişti.

Ölümü ile sanat dünyasını yasa boğan usta oyuncu için Mecidiyeköy Büyük Sahne – Artı Sahne’de anma töreni düzenlendi.

Dostları Tarık Ünlüoğlu’na son görevini yerine getirmek için törende hazır bulundu. Ayakta durmakta zorlanan Gülenay Kalkan’a oyuncu Selçuk Yöntem destek oldu. Gülenay Kalkan eşinin tabutuna sarılıp gözyaşlarına boğuldu.

Dostları usta oyuncuyu anlattı

Törene katılan Oktay Kaynarca, “Çok konduramadık rahatsızlığını. Mümkün olduğu kadar erteledik ama maalesef hastalığı yenemedi. Tanıştığımız andan itibaren yaşam sevincini içinde olduğu gibi aktaran bir abimizdi. Küfür etmesi bile başkaydı, küsmesi bile başkaydı, barışması bile başkaydı. Çok güzel bir adamdı. Başımız sağ olsun” dedi.

Altan Erkekli ise, “Hayatı dolu dolu yaşayan arkadaşımdı. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

Melek Baykal gözyaşları içinde, “Çok değerli bir arkadaşımızdı. Keyfimizi yitirdik, neşemizi yitirdik” dedi.

Selçuk Yöntem ise, “47 yıllık dostumdu. Çok küstük, çok barıştık. Çok dominant bir karakterdir. Bir masayı terk etmesi asla istenmeyen bir karakterdi. Can dostumdu, Allah rahmet eylesin” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Mehmet Aslantuğ ise, “30 yıllık dostumu kaybettim. Her zaman aramızda olacak” dedi

Oya Başar da gözyaşlarını tutamayarak, “Canımdı. Küserdi ama hemen barışırdı. Kinci değildi. Çok güzel günlerimiz geçti. O anılar bize yadigar kaldı. Bizim için hep yaşayacak” ifadelerini kullandı.

Tamer Karadağlı, “Hepimizin başı sağolsun. Benim hocamdı. Çocuklar Duymasın’da onu da taklit ediyordum. Bana çok şey kattı. İnşallah biz gittiğimizde de arkamızdan böyle konuşulur.” dedi.

Tarık Ünlüoğlu’nun tabutu törenin ardından Levent Camii’ne götürülecek.