Son Paylaşım

Tolgahan Sayışman'dan Almeda Abazi'ye uyarı!

14 Şubat'ta üç kutlama birden yapan Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman çifti, mekan çıkışında gazetecilerle sohbet etti.

14 Şubat'ın Arnavut güzel Almeda Abazi'nin doğum günü, evlilik yıldönümü ve sevgililer gününe denk gelmesi nedeniyle Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi çifti üç kutlama birden yaptı.

Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sayışman ve Abazi, "Bu gece bizim için çok özel çok güzel bir gece… Bir sene çok çabuk geçmiş" dedi. Eşine aldığı hediye merak konusu olan Sayışman, "Hediyeyi söylemeyelim. Bizim aramızda kalsın. Biraz manevi biraz da maddi bir hediye" diye konuştu.

2018/02/15/almeda.jpg

BİR SÜRE ARNAVUTLUK'A GİDECEK

Arnavutluk'ta özel bir kanalda düzenlenecek olan dans yarışması için bir süre yurt dışında bulunacağını belirten Abazi, "Orada sunuculuk yapacağım. 3 – 4 ay kadar kalacağım. Tolga’nın da dizisi bitiyor. Zaman buldukça yanıma gelecek" derken söze giren yakışıklı oyuncu ise eşini uyardı. Sayışman, Arnavutluk haklı tarafından Türk basınının takip edildiğini ve eşini program hakkında fazla bilgi vermemesi gerektiğini söyledi.

Abazi ise “Bu sefer program hakkında konuşmayacağım. Önceki röportajda çok bilgi vermişim. Arnavutluk halkı Türk basınını takip ediyor. Program hakkında her şeyi öğrendiler. Orada daha açıklanmadı bile” diyerek durumu toparlamaya çalıştı. Son olarak kıskançlık haberleri hakkında konuşan Sayışman, “Kıskançlık sorunumuz yok” dedikten sonra araçlarına binerek oradan ayrıldı.