Son Paylaşım

Tuba Ünsal: Boynuma sarılıp hakaret etti

İki çocuk annesi oyuncu Tuba Ünsal, sevgilisi Caner Karaloğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi Elisabeth Mas Vall’a dava açtı.

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, İspanyol model Elisabeth Mas Vall’un boşanma aşamasında olduğu eşi Caner Karaloğlu ile aşk yaşıyordu. Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı Elisabeth, Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu’nun kendisini darp ettiğini iddia ederek ünlü oyuncu hakkında uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Bu kez ise hamle Tuba Ünsal’dan geldi. 37 yaşındaki Ünsal, ‘Asıl ben şiddet gördüm’ diyerek mahkeme yolunu tuttu.

Tuba Ünsal ile Elisabeth Mas davalık oldu

Posta‘da yer alan habere göre; Tuba Ünsal’ın avukatı mahkemeye dilekçe sundu. Dilekçede, “Asıl şiddete uğrayan taraf Tuba Ünsal’dır. Elisabeth Mas Vall, bir mekânda Ünsal’ın boynuna sarılarak İngilizce hakaret etmiştir. O da kendini korumaya çalışmıştır. Davalının Tuba Ünsal’a yönelik hakaret ve tehditlerinin önlenmesi için korunma kararı verilmesini istiyoruz” denildi.

Zorlama hapis

Talebi kabul eden mahkeme, Elisabeth Mas Vall’un 1 ay süreyle Tuba Ünsal’a karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Vall, karara uymaması halinde zorlama hapsine çarptırılacak.