Son Paylaşım

Tuba Ünsal ile Demet Akalın’ın elbise tartışması

Tuba Ünsal’ın 40 bin TL değerindeki elbisesi sosyal medyayı karıştırdı. Demet Akalın da yorum yaptı, Ünsal bu yoruma tepki gösterdi.

Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından değeri 40 bin TL olan Gucci elbisesiyle bir fotoğrafını paylaştı. Bir takipçisi ”Elbiseye 4 TL bile vermem” yazdı. Demet Akalın da bu yoruma dahil olarak ”Zaten eski sezon. Ancak 4 TL’dir” yorumunda bulundu.

Tuba Ünsal’dan, Demet Akalın’a cevap gecikmedi. Ünsal ”Çocuklarımıza daha temiz bir dünya bırakabilmek için elbiselerimizi eski-yeni sezon diye ayırmamalı, mümkün mertebe zamansız şekillerde birden çok kez giymeliyiz. Sosyal medyayı iyi kullanan duyarlı sanatçılar olarak bunun farkında olmalıyız” yazdı.

‘İNSANLAR GÜLÜP GEÇMEYİ UNUTMUŞ’

Demet Akalın, Tuba Ünsal’ın cevabındaki ‘çocuklara örnek olmak’ kısmına takıldı. Şöyle tepki verdi: ”Yaa ne var bunda? Ben 30 kez giyiyorum. Bu durum çocuklara örnek olmaya nasıl bağlandı? Bu laf komik olmuş. Çocuklara başka türlü örnek olunur. Hanımı, pahalı kıyafet düşmanlarına karşı koruduk. Ama insanlar gülüp geçmeyi, ‘haklısın’ demeyi unutmuş.”

Demet Akalın ile Tuba Ünsal’ın yazışmalarıyla başlayan 40 bin TL’lik elbise polemiğine bazı takipçiler de şöyle katıldı: ”Marka binlerce lira verse böyle reklam yapamazdı.”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Büyüleyici Kapadokya❤️

Tuba Unsal (@tubaunsal)'in paylaştığı bir gönderi ()