Son Paylaşım

Tuğçe Tayfur ve Taner Şafak boşanıyor

Tuğçe Tayfur, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak ile boşanma kararı aldıklarını açıkladı. İkilinin 3 yaşında bir de oğulları var.

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, Amerika’da eğitim gördüğü sırada tanışıp ilişki yaşamaya başladığı müzisyen Taner Şafak ile 7 yıl önce nikah masasına oturmuştu.

3 yaşında bir de oğulları bulunan çiftten sevenlerini üzen haber geldi. İkili önceki gün boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdular.

“TARAFLAR TAZMİNAT YA DA NAFAKA TALEBİNDE BULUNMAYACAKLAR”

İkilinin avukatı Güngör Bora Uygur’un, dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

“Artık evlilikleri müşterek hayat için çekilmez bir hal almıştır. Evliliğin devamında tarafların ve toplumun hiçbir menfaati kalmamış, evlilik birliği temelinden sarsılmıştır. Taraflar boşanmanın sonuçları konusunda anlaşmıştır. Protokole göre çocuğun velayeti annede olacaktır. Baba ile çocuk arasında şahsi ilişki kurulacak ve baba tüm masrafları için çocuğa aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecektir. Taraflar bunun dışında birbirlerinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmamaktadır.”

TUĞÇE TAYFUR: “FİKİR AYRILIĞI YAŞADIK”

Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı ‘2. Sayfa’ya telefonla bağlanan Tuğçe Tayfur, boşanma sebeplerinin son dönemlerde yaşadıkları fikir ayrılıkları olduğunu belirtti.

Tayfur, “Biz Taner ile 20’li yaşlarımızın fazlasını birlikte geçirdik. Büyükdükçe belki fikirlerimiz değişti. Böyle bir karar aldık. Efe’nin de yıpranmaması adına. Zaman ne gösterir bilmiyorum ama şuan böyle bir karar içindeyiz. Taner’in 6 ay Amerika’da olmasının etkisi olmadı. Biz bu duruma fikir ayrılığı diyelim” dedi.