Son Paylaşım

Tülin Şahin: Eşim hamilelikte güzelleştiğimi söylüyor

Sevgilisi Pedro de Noronha ile Nisan ayında hayatlarını birleştiren Tülin Şahin, hamilelik sürecinde eşinin kendisine çok yardımcı olduğunu belirtti.

Güzel model Tülin Şahin, Amerika seyahati sırasında ortak dostları aracılığıyla tanıştığı Portekizli Pedro de Noronha ile Nisan ayında nikah masasına oturmuştu. Bir kız bebeği bekleyen 4 aylık hamile Tülin Şahin, yaşadığı süreçle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Şahin, “Hayallerime kavuşacağım günü iple çekiyorum. Eşim de çok heyecanlı, Bana daha da güzelleştiğimi söylüyor, iltifatlar yağdırıyor” ifadelerini kullandı.

KİTAP YAZACAK

Bir yayın grubuyla anlaştığını ve hamileliğinde yaşadığı süreçle ilgili bir kitap kaleme alacağını belirten Tülin Şahin, bunun yanı sıra YouTube kanalı üzerinden de anneler ve anne adaylarıyla tecrübelerini paylaşacağını da söyledi.

Şahin, “Pedro üzerime titriyor, bana çok yardımcı oluyor. Daha şimdiden bebeğimizin geleceğine dair planlar yapmaya başladı. Ben de bir yayın grubuyla anlaştım. Hamilelik ve sonrasında anneliğe dair bir kitap yazacağım. YouTube’dan da tecrübelerimi paylaşacağım” şeklinde konuştu.