Son Paylaşım

Turabi, 6 milyon için The Challenge’da yarışacak

Survivor’dan sonra Amerika’daki The Challenge’da yarışan Turabi, 5 yılda yarışmalardan 7 milyon kazandı. Turabi şimdilerde 6 milyonluk yarışa hazırlanıyor.

Türkiye’nin Survivor yarışmasında tanıdığı Turabi Çamkıran, son 5 yılda birbirinden zor yarışmalara katıldı. Adından söz ettirmeye devam eden Turabi, Amerika’da yayınlanan The Challenge da ikinci kez yarışarak ülkemizi temsil edecek. Turabi, bu zamana kadar katıldığı yarışmalardan toplam 7 milyon TL kazandı.

DANSÇILIK YAPIYORDU YARIŞMA MESLEĞİ OLDU

2006 yılında gece kulüplerinde geceliği 500 TL’ye dansçı olarak çalışan Çamkıran, 2014-2015 yıllarında TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor adlı yarışmaya katıldı. Burada iki kere şampiyon olan Turabi, 2 milyon TL ve bir ev kazandı.

THE CHALLENGE’DA BİRİNCİ OLDU

Turabi, geçtiğimiz Mayıs ayında The Challenge’da Türkiye’ye temsil ederek toplamda 5 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi oldu. Zorlu yarışlarla sıkça adından söz ettiren Turabi, 28 Ağustos’ta başlayacak olan The Challenge’da ikinci kez yarışacak.

THE CHALLENGE’DA ÖDÜL BU DEFA 6 MİLYON

Amerikan-İngiliz ortak yapımı ‘The Challenge’da vaat edilen para bu kez 6 milyon TL. Antrenmanlarını Tayland ve Los Angeles’ta yapan Turabi “Rakiplerimi gördüm, karşılarında son derece şanslıyım. Allah izin verirse bu yarışmayı da kazanacağım” dedi.

“PRENSİPLERİM VAR”

Son şampiyonluğundan sonra toplamda kazandığı tüm parayı ne yaptığını anlatan Turabi, “Kazandığım parayı son kuruşuna kadar aileme verdim. Cebimde 50 ya da 100 TL ile geziyorum. Hesap cüzdanlarım annem, babam ve kardeşimde. Ben onlardan harçlık alırım. Parayı ne yaptınız?’ diye sormam. Herhalde akıllı yatırımlar yapıyorlardır. Ben parayı sevmem. Üstüme tapu bile yok. Bazı prensiplerim var: Borç vermem, borç almam. Kredi kullanmam, kredi kartları olan biri de değilim. Pahalı, lüks yaşamam” dedi.