Son Paylaşım

Turabi ABD’deki yarışmada 5 milyon TL kazanan Türk oldu

Turabi Çamkıran ABD’nin The Challenge isimli yarışmada kazanan tek Türk oldu. Yaklaşık 5 milyon lira kazanan Çamkıran Ilıcalı’ya mesaj yolladı.

Turabi Çamkıran 3 kez katıldığı Survivor yarışmasının ardından ABD’deki farklı ülkelerden insanların katıldığı The Challenge isimli yarışmaya katılan tek Türk olmuştu.

Bu yarışmada da şampiyon olan Turabi büyük ödülü kazanarak yaklaşık 5 milyon liranın sahibi oldu.

Çamkıran daha önce katıldığı Survivor yarışmalarından da yaklaşık 2 milyon lira ve bir ev kazanmıştı.

750.000 dolarlık ödülü aldığını Instagram hesabından duyuran Turabi, şu ifadeleri kullandı:

“Türk olmak zordur, Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. Birçok Ülkelerin yarıştığı DÜNYALAR SAVAŞINDA Türkiye adına savaşı ben Kazandım ve ŞAMPİYON oldum. Benim için yarıştan çok bir ONUR meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye Bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır. Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz SEVENLERİME çok teşekkür ederim.”

TURABi ACUN ILICALI’YA “İDDİAYI BEN KAZANDIM” MESAJI GÖNDERDİ

Turabi daha sonra Acun Ilıcalı ile bir iddiaya girdiklerini ve 3. kez şampiyon olduğunu anlatarak şöyle konuştu:

“Ayrıca Acun abi bi iddamız vardı; “3. defa şampiyon olamazsın”demiştin. Survivor’da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. Şampiyonlukla dönüyorum.Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin.”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

The Challenge “War of the Worlds” Şampiyonu “TURBO TURABİ” 🇹🇷 Türk olmak zordur,Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. Birçok Ülkelerin yarıştığı DÜNYALAR SAVAŞINDA Türkiye adına savaşı ben Kazandım ve ŞAMPİYON oldum. Benim için yarıştan çok bi ONUR meselesiydi.Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye Bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır.Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim ACUN ILICALI’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz SEVENLERİME çok teşekkür ederim. Ayrıca Acun abi bi iddamız vardı;“3. defa şampiyon olamazsın”demiştin. Survivorda beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.Ki iyiki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamıyacaktım.Ben de sana daha büyük bir 3. Şampiyonlukla dönüyorum.Bence iddayı ben kazandım.Yine de büyüğüm olarak karar senin.:) “🏆 🏆🏆” Who Will Survive? Of course 👑TURBO👑 First of All I will like to thank the MTV and The Challenge family for giving me this opportunity. From today and onwards I am really happy to be part of the MTV family. @mtv @challengemtv @acunilicali #turbo #turabi #turboturabi #thechallenge #challenge #champion #thechallenge33 #survive #winner #victory #turkey

TURBO TURABİ (@turabi)'in paylaştığı bir gönderi ()