Son Paylaşım

Turabi Çamkıran ödülle ne yaptığını açıkladı

ABD’de ‘The Challenge’ yarışmasında şampiyon olup 5 milyon TL’lik ödülün sahibi olan Turabi Çamkıran, kazandığı parayla ne yaptığını anlattı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘Survivor’ yarışmasında iki kez şampiyon olduktan sonra ABD’de yayınlanan ‘The Challenge’ yarışmasına katılan Turabi Çamkıran, burada da şampiyon olup büyük ödül 5 milyon TL’nin sahibi olmuştu.

‘Komşuları kıskansın’

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk olan Turabi Çamkıran, kazandığı 5 milyon TL’yi ailesine verdiğini belirterek, “Geçen hafta kardeşimi Mersin’e gönderdim, anneme güzel bir ev aldı. Komşuları kıskansın” dedi.

Şampiyon olup ödüller kazandıktan sonra hayatının çok değiştiğinden bahseden başarılı sporcu, hayatında birisinin olmadığını söyledi.

‘Şov yapmaya gerek yok’

Ödül kazandıktan sonra herkesin kendisine parayı sorduğunu söyleyen Turabi, “Artık önüne gelen para için geliyor. Paranın şu yönü kötü; eskiden arkadaşlarım ‘nasılsın’ diye sorardı, şimdi sordukları para. Tanımadığım akrabalarım çıkıyor. Kurumlara para vermeyi sevmiyorum. Gördüğüm kişiye yardım ederim ve gördüğüm kişi bunu bilmeyecek. Şov yapmaya gerek yok” şeklinde konuştu.

‘Aylık harçlığım 3 bin TL’

Bu zamana kadar kazandığı tüm parayı gayrimenkule yatırdığını dile getiren Survivor Turabi, “Anneme iki ev, bir yazlık ve araba aldık. Kardeşime güzel bir araba aldık. Kendime de bir ev aldım. Paraları ne yaptılar bilmiyorum, belki de bitmiştir. Benim harçlığım günlük 30 TL, aylık 3 bin TL’yi geçmiyor. Param bitince annem ‘Ayın birini bekleyeceksin’ diyor” ifadelerini kullandı.