Son Paylaşım

El ele yakalandı, savunması şaşırttı!

Yasak Elma dizisinde Leyla karakterini canlandıran Tuvana Türkay, erkek arkadaşıyla el ele Cihangir’de görüntülendi.

Tuvana Türkay, 3 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Fenerbahçeli milli futbolcu Alper Potuk ile 4 ay önce yollarını ayırdı. Fakat, onu unutamadığını ima eden bir açıklama yaptı. Önceki akşam Cihangir’in ara sokaklarında erkek arkadaşıyla el ele gezerken görüntülenen oyuncu bir anda panik oldu. 

‘Sette herkesle el eleyim’

Yanındaki kişinin hızla uzaklaşmasının ardınan güzel oyuncu, “Bu beyfendi setten bir arkadaşım. Ben sette herkesle el eleyim. Şu anda film setindeyim. 2 gün sonra şarkım yayında olacak. Kitabımın bitmesine son bir hafta kaldı” dedi. 

Türkay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hayatımda bu kadar olumlu gelişmelere rağmen hep rezil haberlerin verilmesi beni üzüyor.” 

‘Alper Bey’den sonra hayatımda kimse olmadı’

Aşk hayatınız nasıl sorusuna karşılık da, ”Bu kadar tatlı tatlı konuşurken eğer eskisini soracaksanız sormayın. Çok merak ediyorsanız kendisine sorun. Alper Bey’den sonra hayatımda kimse olmadı” diye konuştu.

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay geçen hafta başka biriyle görüntülenmiş, ‘Arkadaşım Amerika’dan geldi, gezdiriyorum’ demişti. Türkay ‘sevgilisi’ şeklinde çıkan haberlere ateş püskürmüştü. 

Oyuncunun küvet pozu olay oldu