Son Paylaşım

Yemekteyiz yarışmacısı Aybike Alev Yanar duyurdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programanın yarışmacısı Aybike Alev Yanar, Instagram’dan cezaevinden çıktığını duyurdu.

Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki bölümünde aon gün yarışmacısı olan Aybike Alev Yanar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tahliye olduğunu duyurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı Yemekteyiz’in yarışmacısı gemi kaptanı Aybike Alev Yanar, cezaevine girmişti.

yemekteyiz-Aybike-Alev-Yanar

Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi önünden yaptığı paylaşım ile tahliye olduğunu açıklayan Yanar, “Takdir edersiniz ki bugün ailemle geçireceğim. Telefonlara ve mesajlara yarın döneceğim.” ifadelerini kullandı.

Cezaevine neden girdiğine dair sorulara ise “Sürekli aileme ve arkadaşlarıma mesaj atıp olayın iç yüzünü öğrenmek istiyorsunuz olayın iç yüzü yok zaten elli kere anlattım. Şerefsizin birine şerefsiz dediğim için 3 gün ceza aldım. Göğsümü gere gere girdim çıktım. Yine olsa yine söylerim.” şeklinde açıklama yaptı.

Instagram’da hatrı sayılır bir takipçisi kitlesi olan Yanar’ın bir dönem de emniyet kemeri takmadan araç kullanması tepki toplamıştı.

Videoda ısrarla kemer takmadığını belirten Yanar, kullandığı lüks aracın markasını belirterek “Her tarafı airbag dolu. Kemer taktığım zaman çok daralıyorum, elim sürekli kemerde oluyor. “Sevmiyorum abi, kemer takmayı sevmiyorum. Polis çevirirse de veririm parasını, öderim cezasını” şeklinde konuşmuştu.