Son Paylaşım

Yeşim Salkım ve Seda Sayan küslüğe dayanamadı!

Gülben Ergen'i programına çıkardığı için sert dille eleştirdiği Seda Sayan ile arası bozulan Yeşim Salkım, Sayan ile barıştıklarını müjdeledi.

Geçtiğimiz hafta programında Gülben Ergen'i konuk eden Seda Sayan, Yeşim Salkım tarafından sert sözlerle eleştirilmiş ünlü oyuncu kişisel Instagram hesabı üzerinden de konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Yaşanan olayın ardından Seda Sayan ise sessizliğini korurken avukatı aracılığıyla Yeşim Salkım hakkında iki ay uzaklaştırma kararı çıkartırmıştı. Bunun ardından bir karşı dava da Salkım cephesinden gelirken geçtiğimiz gün eski eşi Hakan Eratik ve kızı Ada ile birlikte bir AVM'de alışveriş yaparken görüntülenen Yeşim Salkım, Sayan ile barıştıklarını söyledi.

"ARADIM, KONUŞTUK"

Yaşanan olayların ardından Seda Sayan'ı aradığını söyleyen Yeşim Salkım, sorun kalmadığını ve her şeyin tatlıya bağlandığını söyledi. Salkım, "Sanat camiasında böyle tartışmalar ve kavgalar yaşanıyor ama önemli olan erdemli davranabilmek. Kendisine ‘Herkese ablalık yaptın ama bir bana yapmadın’ dedim. O da altta kalmadı ve gönlümü aldı." dedi.