Son Paylaşım

Yılbaşında hangi ünlü nerede sahne alacak?

Sonpaylaşım : 2019 yılına girmemize az bir süre kala otel sahipleri konserler için harekete geçti. Sahnelerin en çok kazanan ismi ise Kenan Doğulu olacak.

31 Aralık gününe az bir süre kala turizmciler alarma bastı. Yılbaşı konserleri için harekete geçen otel sahipleri konser anlaşmalarını yaptı. sahnelerin en çok kazanan isminin ise Kenan Doğulu olacağı konuşuluyor.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Kenan Doğulu, bu yılbaşında bir ilke imza atacak. Kariyeri boyunca yılbaşı akşamı ilk kez Antalya'da sahne alacak olan popçu, 2019'a cebini doldurmuş girecek.

Granada Luxury Belek'te sahne alacak olan Doğulu'nun sahne ücretinin 750 bin lira olduğu konuşuluyor. Doğulu, bu paranın 100 bin lirasını orkestrasına dağıtıp 650 bin lirasını kendi alacak.

KIBRIS'TA SILA KONSERİ

Son dönemde eski sevgilisi Ahmet Kural'a açtığı darp davasıyla gündemde olan Sıla, yılbaşı akşamı Kıbrıs'taki Merit Park Hotel'de sahne alacak. Otelin, Sıla konseri dahil 4 günlük konaklama fiyatı ise 4 bin 250 TL'den başlıyor.

İSTANBUL'DA 'MERHABA'

İrem Derici'nin, İstanbul Hilton Convention Center'daki yılbaşı konserinin fiyatları; 385 TL'den başlıyor. 8 kişilik loca ise 12 bin 500 TL.

FİYATLAR 'CAN' YAKIYOR

Yılbaşını Sibel Can'la Kıbrıs'taki Concorde Luxury Resort'ta karşılamanın bedeli; 7 bin 800 TL ile 19 bin TL arasında değişiyor. Can'ın sahne ücretinin ise 400 bin TL olduğu konuşuluyor.

'SÜPER' ÜCRET!

2019'a Kıbrıs'taki Elexus Hotel'deki konseriyle girecek olan Süperstar Ajda Pekkan'ı dinlemenin bedeli ise hayli tuzlu. Minimum 4 gece kalınması gereken yılbaşı paketinin fiyatı 2 kişilik 11 bin 500 TL'den başlayıp 18 bin TL'ye çıkıyor.

239 TL'DEN BAŞLIYOR

Pop Müziği'nin başarılı ismi Hande Yener, yılbaşı akşamını yine çalışarak geçiriyor. İstanbul WOW Hotel'de sahne alacak olan Yener'i dinlemek isteyenler; en az 239 TL ödeyecek. 8 kişilik bistro ücreti ise 5 bin 500 olarak belirlendi.