Son Paylaşım

Yıldız Tilbe'nin verdiği iftar yemeğinde Niran Ünsal krizi

Sonpaylaşım : Niran Ünsal, Yıldız Tilbe'nin verdiği iftar yemeğinde "Kış Güneşi"ni söylemek için sahneye çıktığında kriz yaşandı.

Yıldız Tilbe, çeşitli sanatçıları yer aldığı 'Yıldızlı Şarkılar' albümünde büyük bir başarı yakaladı. Tilbe, önceki akşam Baltalimanı'nda aralarında Merve Özbey, Mabel Matiz, Koray Avcı, Cem Belevi, Derya Uluğ, Elif Kaya, Emrah Karaduman, Selim Çaldıran, İlyas Yalçıntaş, Niran Ünsal, Asil Gök, Bahadır Tatlıöz gibi sanatçılar dışında Rober Hatemo, Aslı Hünel ve Suat Suna gibi isimler de bulunan sanatçı dostlarına iftar yemeği verdi.

PİŞTİ OLDULAR

Tilbe'nin albümünde "Kış Güneş"i şarkısını hem Niran Ünsal'ın hem de Hande Yener'in okuması kriz yarattı. Yemeğe katılan Niran Ünsal, şarkıyı söylemek için sahneye çıktığında şarkı Hande Yener'in sesinden çaldı. Ünsal, hemen "Bu değil" diyerek müdahale etti.

"ŞARKI SEÇİMİNE KARIŞMADIM"

İftar yemeği öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yıldız Tilbe, "Bu albüm insanların son 25 yılını kaplıyor. 1994'ten 2018'e kadar yazdığım ve okuduğum parçaların hepsi var. İnsanların hayatında daha önceden yeri olan şarkılar olduğu için bu kadar satıldı. Bu şarkıları farklı sanatçıların, yeni sanatçıların söylemesi çok güzel oldu. Çünkü bir yemeği herkes yapar ama herkes farklı yapar. Bu yüzden bu kadar çok sevildi. Aleyna süper, Merve olağanüstü, Ferhat Göçer süper, hepsi çok güzel okudu. Herkes istediği şarkıyı seçti, kimseye karışmadım. Bazı şarkıları iki kişi seçti ona da karışmadım." diyerek yaşanan krize cevap vermişti.

"KIŞ GÜNEŞİ'Nİ AJDA PEKKAN'DA İSTEDİ"

Ajda Pekkan, 'Kış Güneşi' şarkısını istedi. Niran ve Hande de okuyuncailk albümde olmak istemedi. Ama bir dahakinde olur diye tahmin ediyorum. Beni sevdiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.