Son Paylaşım

Yoğun bakımdaki İrem Derici'den ilk açıklama

16 gündür yoğun bakımda tedavi gören şarkıcı İrem Derici, sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından hayranlarını rahatlatacak bir açıklama yaptı

Bağırsak enfeksiyonu sebebiyle 16 gündür yoğun bakımda tedavi altında olan şarkıcı İrem Derici, Instagram hesabından sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı. Hastaneye kaldırılması haberleriyle birlikte haranlarını meraklandıran Derici, durumunun gittikçe iyiye gittiğini duyurdu.

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran İrem Derici'nin sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söylemişti: Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:408px; width:640px" />

İrem Derici'nin sosyal medyadan açıklaması şöyle:

Yoğun bakımda 16.gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yanlızlık, sonun gelmeyen, süründüren ağrılar,boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha! Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik elerinizden, kocaman dualarınızdandır...  İYİ GECERLER BENİM DEV AİLEM!

Derici'nin bu paylaşımının ardından hayranlarından beğeni ve destek mesajı yağdı.

 • USD
  -0,62
  3,8627
 • EURO
  -1,05
  4,5378
 • ALTIN
  -0,46
  155,89
 • PETR
  -0,19
  63,2200