Son Paylaşım

Yusuf Güney’den Ebru Polat açıklaması!

Yusuf Güney, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Ebru Polat’ın sosyal medyada kendisine yönelik sarf ettiği sözlerle ilgili açıklamada bulundu.

Şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından uçak biletini Yusuf Güney’e satan THY’e ateş püskürmüştü. Polat, Güney’e “Yusuf Güney kadar terbiyesiz bir adam göremedim. THY’de kendine bir tanıdık bulmuş” diyerek şarkıcıyı hedef almıştı.

‘Fevri davrandı’

Bir mekan çıkışı görüntülenen Yusuf Güney soru üzerine, “Benim hiçbir şeyden haberim yoktu. Sonra tatlıya bağlandı. Fevri davrandı, anlayıp dinlemeden kendince yorumlamış. Üslubu hoş değildi. Herkes sinirlenince bir şeyler söylüyor… Kendisine ‘buyur geç, seninse otur’ dedim” açıklamasında bulundu.

Komedi filmlerine eleştiri!

Çok özel bir projeyle Güneydoğu Anadolu turuna hazırlandığını söyleyen Güney, “Uzun zamandır komedi türünde kendi senaryomu yazıyorum. Ben mizah seven biriyim. Argo kelimelerin kullanıldığı komedileri sevmiyorum. Başarılı olabilir ama eskinden mizaha-mimiklere gülerdik, şimdi belden aşağıya gülüyoruz” diyerek yeni dönem komedi filmlerini eleştirdi…

Ebru Polat

Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşım;

“Bu insan haklarına aykırı bir durum! THY’nin içinde bir şahısa (Yusuf Güney) e kim bu kadar riskli bir torpil yaptıysa ortaya çıkarılsın! Upgrade’lerde biletini ilk alan kişinindir o koltuk ve ücretli yolcu gelmediği sürece bileti başka bir Upgrade’li yolcuyla değiştirilemez! Bu yasal değil! Resmen hak gaspına girer! Bu kadar büyük ve profesyonel işleyen bir kurum olan THY’nin adını kim böyle lekeleyebilir. Bunu kim yapabilir! Benim kazanılmış hakkım çalındı, gasp edildi.. Bunlar yasal değil! Yasal hakkımı kullanacağım! Ben herkese adil davranıyorum, kimseye torpil yaptırmıyorum ayıp be!”